GittiGidiyor Ürün Gecikmesi ve Para İadesi!

İsmail A. |

05.05.2016 tarihinde GittiGidiyor üzerinden Pa******.com firmasından H**y_n*** aracılığıyla 4 kapılı gardırop satın aldım. Gönderdik deyip biraz kargo bekledik. Kargo şirketini aradım böyle bir kargo yok satıcıdan kaynaklanan bir hata var dediler. Satıcıyı aradım haftaya göndereceğim dedi. Ama ne gelen hafta ne de sonraki haftalar gardırop gelmedi.

GittiGidiyor'a bu arada sorun var benim siparişim gelmedi dememe rağmen ödeme onayı verdiler. Daha sonra satıcıya gönderdiğim mesajlara cevap alamadım. GittiGidiyor'a yazdım her seferinde beni oyaladılar. Telefonlarına ulaşamıyoruz dediler. Bu doğruydu telefonlara bakan yok. 0 850 532 23 29 numaralı telefon bile hata veriyor.

Bu arada ben başka bir dolap aldığım için para iadesi istedim. Satıcılar telefonları açmıyor, mesajlara bakmıyor GittiGidiyor oyalıyor. Bu durumda ben de mağdur oldum. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  10:09

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, yaşadığınız sorunun başarılı bir şekilde çözüldüğü görülüyor. Sorunun yaşamanız durumunda, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.