GittiGidiyor Ürün Elimize Ulaşmadı.

Mehmet B. |

Sipariş verdiğim ürün elime ulaşmadı verdikleri kargo takip numarası hatalı sorguladığım zaman farklı bir isim ve tarih çıkıyor satıcıya mesaj atıyorum hiç bir şekilde bana geri dönülmüyor. Güvenilir diye seçtik ama bu firmadan ürün alan arkadaşlara tavsiye etmeyeceğim. Tam iki hafta oldu para ödemesi de yapıldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  09:07

  Değerli kullanıcımız,

  İlettiğiniz mesaj size satıcı tarafından gönderilmiştir. Destek Hattı'na gönderdiğiniz mesaja verilen yanıtı henüz okumadığınız görülmektedir. İlgili mesajı kontrol etmenizi rica ederiz. Destek Hattı'ndan gönderilen mesajları GittiGidiyor iPhone veya Android uygulaması üzerinden okuyamamaktasınız. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdaki internet tarayıcısından GittiGidiyor'a girerek mesajımızı okuyabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Mehmet B.
  22 Nisan
  14:42

  ''ürünün kargo takibini kontrol edip size bilgi vericem efendim'' Diye mesaj attılar ama bu mesajın üstünden 6 gün geçti ya 6 gün diyoruz dile kolay hala bilgi veren yok

 • Mehmet B.
  22 Nisan
  14:39

  ya siz bana mantıklı bir şey demiyorsunuz bana verdikleri ürün kargo takip numarası bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. 118272990020 Bu numaranın benimle alakası yok şubat tarihinde Denizli de birine gitmiş.

 • 22 Nisan
  13:23

  Değerli kullanıcımız,

  Destek Hattı'na gönderdiğiniz 1195486 numaralı fiş üzerinden size bilgi verildiği; ancak, size gönderilen cevabı okumadığınız görülmektedir. Bana Özel sayfanızdan ilgili mesajı kontrol etmenizi ve işleminizi Destek Hattı üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.