GittiGidiyor Umursamaz Davranıyor ve Para İademi Yapmıyor!

İlyas C. |

Sc2******** satış kodlu aldığım ürün ramazan bayramı, arefe günü kırık ve faturasız şekilde ulaştı elime! O gün kargolar öğlene kadar çalıştığı için iade etme imkanım olmadı. 08 Temmuz'da iade sürecini başlatıp iade ettim. Hemen hemen 1.5 aydır ürünü almaya çalışıyorum. Çünkü gönderdiğimde Housemax firması göndermediği faturayı talep etti, bende göndermediklerini ürününde kırık olduğunu belirtmeme rağmen ürünü Aras Kargo firmasına iade ettiler. Süreç çözüm merkezinde kayıtlı. GittiGidiyor parama neredeyse 1.5 aydır el koymuş durumda ürün yok, ilgi yok, alaka yok! Taahhütlerini yerine getirmiyor satıcı resmen oynatıyor bizi!

Para iademi ısrarla istiyor olmama rağmen cevap alamadım!

Etiketler :

Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas C.
  20 Ağustos
  11:07

  GittiGidiyor yetkili dediğin hiçbir kimse cevap vermiyor; bu konuyu BİMER, cUMHURBAŞKANLIĞI olmak üzere her yere taşıyacağım! kimseden cevap alamıyorum!

 • İlyas C.
  18 Ağustos
  13:32

  yok böyle bir rezillik 2 aydır ürün yok 3. taksit çekilmiş! kardeşim paramı iade edin tefeci misiniz siz? yazık günah bu millete!

 • İlyas C.
  18 Ağustos
  13:30

  gittigidiyor'dan ürün almak mı? asla ve katiyyen yaklaşmayın, nEREDE bir spotçu varsa burada toplanmış, aYRICA gittigidiyor'un internet sitesi tam bir felaket ve facia, aLDIĞINIZ ürünle ya da satıcısı ile ilgili bir problem yaşadığınızda, sİTEYE ve müşteri hizmetleri veya nasıl adlandırırsanız adlandırın ulaşmak imkansız, hER tıkladığınız sayfa sizi başka sayfalara yönlendiriyor ve bu böyle uzayıp gidiyor ama bir türlü sitenin yönetimi ya da müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz, iNSANLARA samanlıkta iğne arattırıyorlar, tABİRİ caizse, % 1000 alışveriş yapmayın hatta üyeliklerinizi de bir zarar ya da mağduriyet yaşamadan silin diyorum beni dinlerseniz...

 • İlyas C.
  16 Ağustos
  10:08

  beyefendi lütfedip kimse düzgün cevap vermiyor 2 ay oldu ben 3. taksiti ödüyorum ürün yok siz neyden bahsediyorsunuz PARAma el koydunuz çalıştığınız firma sizide benide oyalıyor böyle bir şey olamaz ya!

 • 15 Ağustos
  16:26

  Değerli Kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, işleminizin Çözüm Merkezi üzerinden takip edildiği görülmektedir. Konu hakkında Çözüm Merkezi üzerinden bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız işleminize yön verecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.