04 Şubat 2014

GittiGidiyor Ulaşmayan Ürünün Para İadesini Umursamıyor

Marka narenciye sıkacağı aldım, ürün 4 iş günü sonra kargo edildi. Geç kargodan dolayı satıcıya iki kere mesaj attım cevap vermedi. O ara satıcıya ürünün ödemesini yapmış bulundum, kargo numarasını karşılaştırdığımda benim adıma olmadığını fark satıcının numarasına ulaştım, pazar günü aradım, yarın ara dedi bugün aradım yanlışlık olmuş dedi.

Yanlış giden kargo ona geri geldikten sonra bana para iadesi yapacakmış. Oysa benim para zaten satıcının hesabında, sitenin ise hiçbir faydasını görmedim sadece arada kazancına bakıyor, iade sayfası zaten işe yaramıyor bu bu siteden ilk ve son alışverişim.

Bu arada satıcı ürün bende yok, sen başka yerden al diyor. Sanki para basıyoruz biz.

Ertuğrul 57 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Satıcı hesabına aktarılan tutarı GittiGidiyor havuz hesabına iade etmiş ve 101884811 numaralı ürünün bedeli olan 39.99 TL kartınıza iade edilmiştir. Detaylı bilgi, Destek Hattı üzerinden tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ertuğrul06 Şubat 2014

    Gitti gidiyor şikayet no 2274711 in devamı ; satıcı iade yapmadı, satıcı üzerinizdeki yaptırımınız yok gibi bir şey,para iadesinin yollanmayan kargodan daha az sürede olması gerekir lakin, bu olay da ürün ulaştırma kadar sıkıntılı... bi zahmet parayı aktarın artık bende sizi eşe dosta övmekten vaz geçeyim artık...

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Satıcıdan ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına aktarması için gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Satıcı bu bedeli aktardığında kesilen komisyon tutarı eklenerek ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Satıcıdan 06.02.2014 tarihine kadar olumlu bir geri dönüş alamamanız durumunda Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön