GittiGidiyor Ücret İadesi Yapmadılar.

Hülya T. |

GittiGidiyor'dan bir elbise aldım. Kargo geldiğinde paketi açtım ürün kalıbı çok küçük olduğundan ve kumaşını beğenmediğimden aynı gün kargoya verdim. 20.03.2015'te elbiseyi gönderdiğim halde hala tarafıma ücret iadesi yapılmadı. Defalarca siteden satıcıya mesaj gönderdim ama hiçbir şekilde cevap dahi yazmadılar.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  11:17

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle geciken geri dönüşümüz için üzgünüz.

  İletmiş olduğunuz durumla ilgili olarak satıcıya gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bu aşamada, sizin de işleminizi http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz.

  Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Hülya T.
  14 Temmuz
  11:46

  Merhabalar, 05.03.2015 tarihinde GittiGidiyor' dan aldığım elbise 20.03.2015 tarihinde geldi ve aynı gün kalıbı dar olduğundan göndermişti. Bunları daha önce de yazmıştım. Defalarca GittiGidiyor da müşteri hizmetlerine konu ile ilgili şikayetimi yazdım. Her defasında birkaç gün bekleyin dendi fakat hala hiçbir gelişme yok. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek misiniz?

 • Hülya T.
  15 Mayıs
  09:59

  Merhabalar,

  2 gün önce konu ile ilgili ödeme iadesinin yapılacağını söylemiştiniz. Sonuç nedir? Öğrenebilir miyim?

 • Hülya T.
  09 Mayıs
  13:34

  Merhabalar, konu ile ilgili tekrar tekrar yazmak istemiyorum. Yardımınız dokunabilecek mi? Bunu bilmem yeterli.

  Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

 • Hülya T.
  29 Nisan
  13:43

  Merhaba, hala bu konu çözülmüş değil. Müşteri Hizmetleri de faydasız. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum. Sizinle müşteri hizm. İle yazıştıklarımı paylaşıyorum.

  hülya tanrıverdi

  29/04/2015 13:39:12

  Hilal Hanım en son 16/04/15 te cevap verdiniz ve hala bir gelişme yok. Ne aşamadayız ya da ne olacak? Uzun zaman geçti hala aynı yerde sayıyoruz. Zaten Barış Sülün adlı satıcı herkese aynı muameleyi gösteriyormuş. Bu kişinin yüzünden GittiGidiyor\' dan da soğudum artık.

  GittiGidiyor

  16/04/2015 22:29:13

  Merhaba,

  yaptığım incelemede, satıcının iade hakkında Müşteri Hizmetleri\'ne herhangi bir bilgi vermediğini görüyorum. Ürün bedelini kartınıza iade edebilmemiz için satıcının bize EFT bilgilerini iletmesi gerekiyor.

  Buna istinaden, satıcıya havuz hesap bilgilerimizi gönderdim ve en kısa zamanda ürün bedelini havuz hesabımıza aktarmasını talep ettim. Satıcı ürün bedelini havuz hesabımıza aktardığında ürün bedeli eksiksiz olarak kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu aşamada, satıcının mesajımı kontrol edebilmesi adına kısa bir süre beklemenizi rica ederim.

  GittiGidiyor\'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
  GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Hilal

  HÜLYA tanrıverdi

  16/04/2015 16:22:12

  Çağla Hanım merhaba,
  konu ile ilgili 8 gün geçmesine rağmen hala tarafıma ödeme yapılmamıştır. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek misiniz? Yoksa ben farklı bir yol mu deneyeyim?

  GittiGidiyor

  08/04/2015 19:53:10

  Merhaba Hülya Hanım,

  yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyimi nedeniyle üzgünüm.

  Satıcıya konuyla ilgili bir mesaj gönderdim ve kendisinden ürün bedelini havuz hesabımıza aktarmasını talep ettim. Satıcı ürün bedelini havuz hesabımıza aktardığında iade işleminizi gerçekleştireceğimi belirtmek isterim. Bu aşamada satıcıdan gelecek yanıtı beklemenizi rica ederim.

  GittiGidiyor\'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
  GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Çağla

  HÜLYA tanrıverdi

  08/04/2015 09:42:50

  bir elbise aldım. Kargo geldiğinde paketi açtım ürün kalıbı çok küçük olduğundan ve kumaşını beğenmediğimden aynı gün kargoya verdim. 20.03.2015\'te elbiseyi gönderdiğim halde hala tarafıma ücret iadesi yapılmadı. Defalarca siteden satıcıya mesaj gönderdim ama hiçbir şekilde cevap dahi yazmadılar.

 • 08 Nisan
  09:43

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 00393579 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Hülya T.
  06 Nisan
  16:41

  Merhaba, satıcıya defalarca mesaj attım ama dönüş olmadı... .! Müşteri Hizmetlerine de mesaj atabileceğim yer yok ya da bulamıyorum. Konu ile ilgili yardımcı olabilecek misiniz?

 • 01 Nisan
  15:09

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.