GittiGidiyor Tutarsız Fiyatlarla Yanıltıyor.

Cem D. |

GittiGidiyor'dan 4 arkadaş ye***ey34 isimli kullanıcıdan 4 ayrı bilgisayar satın aldık daha sonrasında kredi kartlarımızdan ücret çekildi. 2 saat sonrasında ürünün fiyatı yanlış olduğu ve 4 ürününde iptali yapılacağı söylenerek siparişimiz iptal edildi. GittiGidiyor böyle sorumsuz davranmasını anlamıyorum.

Sonuçta böyle durumlarda GittiGidiyor satıcıya onay vermemesi gerekir daha sonrasında ise tüketicinin aldığı ürünü iptal ettirmemesi gerekir. Diğer sitelerde bu şekilde değil ürün alındıysa fiyatı ne olursa olsun o ürün tüketiciye gidiyor ve mağdur etmiyor ise site karşılıyor. Ben burada satıcı ve GittiGidiyor arasında ortaklık görüyorum, tüketiciyi bir yem gibi görüyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem D.
  02 Ocak
  11:10

  Cozum bulamadilar kimsede geri dinus yapmadi guvensiz bir alisveris sitesi tavsiye etmiyorum.

 • 12 Aralık
  15:23

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya konu hakkında gerekli uyarı yapılmış ve satıcı hakkındaki şikayetiniz not edilmiştir. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.