GittiGidiyor Teşhir Malı Satmış.

Şeyhmus A. |

GittiGidiyor'dan ekolize adlı kullanıcıdan Samsung rt5962dtbsl buzdolabı sipariş ettim. siparişim geldiğinde gördüm ki orjinal paketleme yapılmamış ve koli bantları ile paket yapıştırılmış gelen servis bunun teşhir malı olduğunu ve buzdolabının içinde ve kapağında çizikler olduğunu servis tutanağına not ederek kurulumu yaptı. İlanda satılan ürünün teşhir malı olduğu yazmıyordu. Satıcı ile iletişime geçip servis tutanağı ve paketlemeyi fotoğraflayıp satıcıya gönderdim. Satıcı servis tutanağını bayiye ilettiğini söyledi ve 3 gündür beni oyalıyor. Ben tarafıma yeni ürün gönderilmesini istiyorum. İade etmeyi düşünüyorum fakat kargolar buzdolabını evden almıyor. 2 kat indirmek de istemiyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  18:32

  Değerli kullanıcımız,

  1226241990001 numaralı ürün 14/08/2014 tarihinde iptal edilmiş ve ürün bedeli tarafınıza iade edilmiştir. Yaşanılan gecikme için firmamız adına özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Şeyhmus A.
  21 Kasım
  19:30

  ekolize adlı kullanıcı iade ettiğim buzdolabı için ilamsız icra işlemi başlatmış üstelik gerekçesi de fatura bedelini ödememişiz. böyle bir kullanıcı hala gittigidiyorda ürün satmaya devam ediyor. bu gittigidiyorun müşterilerine verdiği önemi gösteriyor.

 • 04 Ağustos
  13:34

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Satıcıya konu hakkında gerekli uyarı yapılmış ve yaşadığınız sorun hakkında size yardımcı olması talep edilmiştir. Lütfen siz de satıcıyla irtibat halinde kalınız. Herhangi bir sorun halinde İade Merkezi üzerinden bilgi vermenizi ve Yardım Al butonuna tıklamanızı rica ederiz. Bu doğrultuda, İade Destek Ekibimiz kısa süre içerisinde size yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.