23 Kasım 2013

GittiGidiyor Telefonlarıma Bakmıyor!

GittiGidiyor adlı sitede '' arad** **rşey '' adlı satıcıdan köpek eğitici ve kovucu alet aldım fakat aletin çalışmadığını farkettim, hemen alet ile birlikte yollanan irsaliyeli faturanın üzerindeki telefonu aradım fakat defalarca aramama rağmen cevaplanmadı.

Satıcıya siteden mesaj attım ' size daha sonra dönüş yapılacaktır dendi. Aradan bir buçuk ay geçti hala dönülmedi. Bu sitenin bir çağrı merkezi yok, ulaşabileceğim herhangi bir telefon yok, kısacası alınan mal iade veya değişim yapılmaz anlamına geliyor, buradan bu siteyi protesto ediyorum ve alışveriş yapmamaları için tüm tanıdıklarımı uyarıyorum.

Semra 92 Okunma

Cevaplar

  • Semra29 Kasım 2013

    adı geçen firmanın sizin aracılığınız ile yolladığı cevabı tamamen baştansavma içeriklidir. Ayrıca şahsım ile hiçbir şekilde iletişim kurmadılar ve yine tekrarlıyorum bu siteden kesinlikle alışveriş yapılmamasını ulaşabildiğim tüm kaynaklara tavsiye ediyorum ve etmeye devam edeceğim.

  • Semra25 Kasım 2013

    Şikayetim ile ilgili firmadan cevap gelmiş, tamamiyle baştan savma , müşteri ile alay edercesine.. Bir alışveriş sitesinin müşterisi ile iletişimi yoksa, ürünler ile ilgili hiçbir sorumluluk taşımıyorsa gayriciddi olduğu varsayılır, ben bu siteyi tekrar kınıyorum ve her türlü işletişim kanalını kullanarak buradan alışveriş yapmak isteyenleri uyarmaya devam edeceğim..

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da telefonla destek hizmeti bulunmamaktadır. Bütün öneri ve şikayetleriniz için bize 7 gün 24 saat aktif olan Destek Hattı üzerinden ulaşabilirsiniz; www.gittigidiyor.com/bizeulasin. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön