14 Temmuz 2014

GittiGidiyor Suçu Müşteriye Atıyor.

Gittigidiyor sitesinin "h****uz" mağazasından almış olduğum Blue House Tost Makinesi'nin iç yüzeyleri dökülmeye başladı. Ürünü kullanalı 1 yıl bile olmadı. Şikayetin dökülme olduğunu ilettiğimde satıcı aynen şunu yazdı;

"Kullanıcı hataları garanti kapsamına girmez. En yakın servisten bilgi alabilirsiniz."

Nasıl temizlik yaptığımı ne tür yiyecek hazırladığımı ve sert cisim kullanıp kullanmadığımı sormadan suçlu olarak beni gösteriyor. Kalite Kontrol Mühendisi olarak herhangi bir problemle karşılaşıldığında sebebin köküne inmeden "sebep şudur" demeden suçluyu tespit etmek asla kabul edilemez ve böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Mağazanın yeni ürünü derhal göndermesini istiyorum.

Erdal 2.302 Okunma

Cevaplar

  • Erdal21 Temmuz 2014

    Kesinlikle bir daha bu siteden alışveriş yapmam çünkü iade işlemini çözümlenmedem kendilerince kapatmışlar, ben onay vermediğim ve hesabıma para iade edilmediği halde. İade işleminde ise satıcının havuza para aktarmadığı söylenirken satıcı tarafı ise açık işlemin görünmediğini söylüyor. Bunca gecikmeye rağmen her mesajımda satıcıyla muhatap etmeye çalışan ve sorunun çözümü için hiç bir çabada bulunmayan bu firma personeline yazıklar olsun. İade işleminin üzerinden 2 hafta geçti, ki ürün bedeli en geç 4 güne kadar hesabımda olması gerekirdi. gittigidiyor.com'dan üyeliğimi de sileceğim, sorun çözülmediği için Kaymakamlık'ta tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürünün Cayma Hakkı süresinin geçtiğini ve ürünün garantili bir ürün olduğunu görmekteyiz. Bu durumda ürünün iade, onarım ve değişim işlemleri için ürün yetkili servisine ulaşmanız gerekmektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön