17 Nisan 2013

GittiGidiyor Sorunlu veya Eksik Malzeme Gönderiyor!

Gittigidiyor.com'dan ''gl***tore'' adlı satıcıdan bir adet pompa aldım. Kargodan ürünün geldiğini teyit edince siteye girerek yorumumu olumlu yazdım. Fakat eve gelip pompayı kullanmak istediğimde pompanın bazı parçalarının olmadığını ve bu parçalar olmadan bisiklet dahil hiçbir şey şişiremeyeceğimi gördüm.

Satıcıya konuyu ilettiğimde önce tamam efendim parçaları temin edeyim göndereyim dedi. Fakat bir süre sonra "pompanın parçaları yokmuş efendim kontrol ettik bu ürün sadece bisiklet tekeri şişirmek için uygun top vs için parçalarını ayrı olarak alabiliyorsunuz " mesajını aldım.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da vermiş olduğunuz puan ve yorumlar, http://yardim.gittigidiyor.com/kullanici-profili/puan-yorum sayfamızda yer alan 8 kriter dışında silinemez. Bir kullanıcıya olumsuz yönde verdiğiniz puan ve yorum, isterseniz olumlu yönde değiştirilebilir. Olumlu yönde kullanılmış olan puan ve yorumlar ise değiştirilmemekte veya iptal edilmemektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat 29 Mayıs 2013

  Verilen cevap, yapılan yorumların silinemeyeceği. Sayın site yöneticisi sanırım beni anlamıyorsunuz, ben size satıcının güvenilir olmadığını ve bu konuda gerekli önlemi almanızı istiyorum ve yapmış olduğum yorumu silmenizi istiyorum. Saygılar

 • Murat 24 Nisan 2013

  Sayın gittigidiyor site yöneticisi; benim sizden ricam 3 kuruşluk pompanın hesabı değil. global store isimli satıcıya yapmış olduğum yorumu silmeniz. Evet ben kargomu teslim alırken bisikletimle gitmeliydim ve öyle kontrol etmeliydim. Aynı hataya ben düştüm, sitenizden alış veriş yapan kişiler global store satıcısı hk. aynı yanlışa düşmesin. Saygılar.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Nisan 2013

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön