GittiGidiyor Sorunlu Cihazda Yardımcı Olmuyor!

Mert Y. |

Telefonumu tam 1 ay önce satın aldım. Telefon elime çabucak ulaştı olumlu yorum yazdım. Bugünse telefonuma bir mesaj geldi ****** imei numaralı telefon çalıntıdır diye. GittiGidiyor profiline baktım ve kaldırılmıştı. Daha sonra müşteri hizmetlerine fiş bıraktım. Bana verdikleri cevapta isim soy isim ve telefon numarası vardı. Ancak verdikleri telefon numaraları kullanılmamakta. GittiGidiyor bu konuda sorumluluk kabul etmediğini iddia ediyor ancak sitelerindeki satıcıların güvenilirlikleriyle ilgili prosedürler hazırlamak uygulamaya koymak ve tüketicilerin güvenliğini sağlamak onların görevi değil midir? Tam olarak 3.400 lira verdiğim telefonun satıcısı ortadan kayboldu ve GittiGidiyor bu konuda hiçbir şey yapamıyor. Bu siteden bundan sonra kesinlikle uzak duracağım çünkü bana yardım dahi edilmiyor. Kendiniz başınızın çaresine bakın diyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  08:19

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede,"01401365" numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Mert Y.
  01 Eylül
  11:38

  Dün hemen gidip emniyete teslim ettim çalıntı cihazı. Ancak sözleşmede GittiGidiyor'un verdiği iletişim bilgilerinden birine ulaşamıyoruz GittiGidiyor'a verilen adres sadece "Denizli/Pamukkale". Herkes bunu okusun bilsin GittiGidiyor satıcılarını bu güvenilirlikle seçiyor. Bir daha asla, uzak durun.