03 Ağustos 2013

GittiGidiyor Sorunlar Saymakla Bitmez!

GittiGidiyor üzerindan satış yapmaktayım, satışlar ürün alıyor ve gönderiyoruz. Zamanında gönderseniz bir sorun göndermeseniz bir sorun, GittiGidiyor'a alıcı hakkında bu şahıs ürünü almayacak sadece keyfi alım yapıyor, iade edecek dememize rağmen "yok bize gayet normal bir üye göründü, gönderip göndermemek size kalmış fakat yorum hakkını ona veririz göndermezseniz" deniliyor.

Ürün gönderdik, geri geldi alıcı almadığı için 18 TL biz ödedik. Başka bir üye açık arttırmaya giriyor, ürün ona kalınca olumsuz yorum yememek için ürün alıyor 2 adet kargodan teslim almıyor ,cayma hakkı diyerek 20 TL biz ödüyoruz. Sorunlar saymak ile bitmez.

Bülent 114 Okunma

Cevaplar

  • Bülent17 Ağustos 2013

    sadece alacağı komisyonu düşünen bir oluşum

  • Bülent17 Ağustos 2013

    İYİ GÜNLER SAHİBİNDEN VE SANAL PAZAR ADLI FİRMALARDA AYNI KOŞUL İLE ÇALIŞIYOR,İLANDA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YAZMASINA RAGMEN OKUMADAN ALIM YAPMASI NORMAL VE SONRADAN ÜRÜN BÜYÜK MECBURMUYUM ACIKLAMAYI OKUMAYA DEMESİ NORMAL ANLAMADIGIM DİGER 2 SİTEDE AYNI KOSULDA AMA İADE KARGO ÜCRETİNİ ALICI ÖDÜYOR SİZDE SADECE HERALDE YASA VAR ONLAR AFRİKADA TÜRKİYEDE CALISAN BİR ŞİRET DEGİL ÖYLEMİ YAZIK SİZE DİYECEK LAFIM YOK

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Değerli kullanıcımız, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması GittiGidiyor'a özel bir durum değildir. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir. Bu nedenle alıcının iadesini engelleyememekteyiz. http://yardim.gittigidiyor.com/arama-sonuclari?kat=km adresinde bulunan Mesafeli Satışlar Yönetmeliği sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön