06 Şubat 2014

GittiGidiyor Sorulara Cevap Verilmiyor!

Vestel'den bir tablet aldım tablette 100 TL hediye çeki hediye edildi (GittiGidiyor ve Morhipo'da kullanılmak üzere ) hediye çekini kullanmak için gereken işlemleri yaptım GittiGidiyor'da tanımlama işlemlerine geldiğimde ilk işlemde sorunsuz bir şekilde 100 TL Hediye çekiniz tanımlanmıştır dedi.

Daha sonra kullanmak istediğim zaman baktım hediye çeki görünmüyor konu ile ilgili kendileri ile bağlantı kurdum TC kimlik numarasının sisteme giriş yapılmasını istediler, girişini yaptıktan sonra tekrar deneyin olacaktır dediler aynen dediklerini yaptım bu sefer e- Bu indirim kuponu daha önce sisteme tanımlanmıştır" kendilerinden bilgi istedim cevap vermediler, ilgilenmiyorlar.

Yusuf 238 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımızla yapılan telefon görüşmesi sonucunda sorun çözülmüş ve ilgili hediye çeki kullanıcımızın hesabına tanımlanmıştır. Yaşanan gecikme için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Yetkili arkadaşlarımızın tarafınıza ilettiği hatalı bilgi için firmamız adına özür dileriz. Hediye çeki hakkında teknik ekibimize tekrar bilgi verilmiştir. Gün içerisinde yaşanan sorun çözülecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yusuf11 Şubat 2014

  Sayın Yılmazoğlu, GittiGidiyor olarak yapılan ödemeler sonucunda kullanıcılara hediye çeki tanımlanmamaktadır. Bu çekin size nasıl tanımlandığı konusunda detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafınıza bu çekle ilgili bir e-posta gönderildiyse lütfen ilgili e-postayı da "[email protected]" adresimize iletiniz. Gerekli incelemeler yapılacaktır. GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. GittiGidiyor Destek Hattı - Serden Verdikleri cevaba bakın lütfen, daha çekin bana nasıl geldiğini soruyorlar o kadar sorup soruşturmama rağmen bunlar resmen hikaye.

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, yaşanan gecikmeden ötürü firmamız adına özür dileriz. Konu hakkında 11.02.2014 tarihinde tarafınıza ulaşılacak ve bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yusuf08 Şubat 2014

  Bir hediye çeki işini 3 gündür çözemediler, ancak bu kadar kalitesiz destek merkezi olabilir.

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Hediye çekiniz için teknik ekibimizden bilgi talep edilmiştir. Sizden bu aşamada bir süre beklemenizi rica ederiz. Kontroller sona erdiğinde size bilgi mesajı gönderilecektir. Yaşanan gecikme için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön