GittiGidiyor Son Taksiti de Ödettiler!

Ayşenur K. |

Kaç defa GittiGidiyor destek hattına başvurdum. Kaç defa şikayet yazdım ama zerre yararı yokmuş. Elime bile geçmeden sipariş verdiğim gün iptal ettiğim telefonun 3. taksiti de dün ekstremde yer aldı. Bu kadar çıkarcılık olmaz. Her konuşmamda bana türlü bahaneler sundular. Ben bu durumu yaşamak zorunda değilim. Düzgün bir şekilde hizmet verilemeyecekse bir çaresini bulsunlar bunun.
Kul hakkını hiç düşünmezler mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  17:08

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan kontrolde 03.05.2013 tarihinde ürün bedelinin kartınıza ait bankaya sistem tarafından iade bilgisinin gönderildiği ancak bankayla pos sistemi üzerindeki hatadan dolayı iadenin gerçekleşemediği bilgisine ulaşılmıştır. 25/07/2013 saat 11:13 itibariyle bankanıza talimat verilmiş ve iadenin yapılması sağlanmıştır.

  Detaylı bilgiyi 952378 numaralı fiş üzerinden alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ayşenur K.
  29 Temmuz
  08:11

  sistemi felaket kötü bir firma.asla alışveriş yapmam bir daha ama paramında iadesini alabilsem çok iyi olacak.hakkımıda asla helal etmiyorum hiç bir çalışanına

 • 26 Temmuz
  14:14

  Değerli kullanıcımız,

  25.07.2013 tarihinde, bankadan iadenin gerçekleştiğine dair bilgi iletilmiş olup, Destek Hattı üzerinden tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.