25 Temmuz 2013

GittiGidiyor Son Taksiti de Ödettiler!

Kaç defa GittiGidiyor destek hattına başvurdum. Kaç defa şikayet yazdım ama zerre yararı yokmuş. Elime bile geçmeden sipariş verdiğim gün iptal ettiğim telefonun 3. taksiti de dün ekstremde yer aldı. Bu kadar çıkarcılık olmaz. Her konuşmamda bana türlü bahaneler sundular. Ben bu durumu yaşamak zorunda değilim. Düzgün bir şekilde hizmet verilemeyecekse bir çaresini bulsunlar bunun.
Kul hakkını hiç düşünmezler mi?

Ayşenur 67 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli kullanıcımız, Yapılan kontrolde 03.05.2013 tarihinde ürün bedelinin kartınıza ait bankaya sistem tarafından iade bilgisinin gönderildiği ancak bankayla pos sistemi üzerindeki hatadan dolayı iadenin gerçekleşemediği bilgisine ulaşılmıştır. 25/07/2013 saat 11:13 itibariyle bankanıza talimat verilmiş ve iadenin yapılması sağlanmıştır. Detaylı bilgiyi 952378 numaralı fiş üzerinden alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ayşenur29 Temmuz 2013

    sistemi felaket kötü bir firma.asla alışveriş yapmam bir daha ama paramında iadesini alabilsem çok iyi olacak.hakkımıda asla helal etmiyorum hiç bir çalışanına

  • GittiGidiyor Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli kullanıcımız, 25.07.2013 tarihinde, bankadan iadenin gerçekleştiğine dair bilgi iletilmiş olup, Destek Hattı üzerinden tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön