GittiGidiyor Siteyle Hiçbir Şekilde İrtibat Kurulamıyor!

Süleyman Ç. |

102466496 sipariş numaralı Asus EEE PC 1001P Notebook Adaptörü siparişi verdim. Satıcı spot resimde benim istediğim ürünü göstermiş, ancak ürün ayrıntılarındaki resimler tamamen farklı. Satıcıyla iletişim kurdum ancak sağlıklı bir neticeye varamadım. Siparişi iptal etmek istiyorum. Bu konuda GittiGidiyor Yardım Merkezine girdim.

Konu başlıklarında zaten "siparişi iptal et" gibi bir şey yok. Ancak asıl beni çıldırtan siteye direk yazabilecek bir mekanizmanın olmaması. Sizi oradan oraya döndürüp duruyor. İnsanları bezdirmek amaçlı bilerek yapılmış bir sistem. Şimdi siparişi nasıl iptal edeceğim, paramı geri nasıl alacağım hiç bilmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Ç.
  03 Temmuz
  15:55

  Firmadan tarafıma dönüş yapılmamıştır. Satıcıyla iletişime geçilerek sorun biraz zor da olsa halledilmiştir.

 • 30 Haziran
  13:33

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili ürünü, Şikayetvar.com'a tanımladığınız s..2@hotmail.com e-posta adresiniz üzerinden, üye girişi yapmadan aldığınızı görmekteyiz. Ürün iptal, değişim ve iade işlemleri için üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. İlgili e-posta adresinize üyeliğinizi tamamlayabileceğiniz bir mesaj gönderilmiş olup, üyeliğinizi tamamlamanızın ardından İade Merkezi üzerinden ürün satıcısı ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz; http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/iade-merkezi

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.