GittiGidiyor Sitesine Güvenmenin Bedeli!

Can A. |

Mayıs ayında h***n-f***t adı altında listelenen F** iletişim firmasından almış olduğum telefonunun iki kez dokunmatik kısmı bozulmuştur. Son olarak Aralık'ta yolladığımda telefonun başka bir servis tarafından açılmış olduğu gibi gerçek olmayan bir yanıt ile dönmüşler ve garanti kapsamından çıktığını belirtmişlerdir.

Telefon geldikten sonra sorun devam ettiğinden kendim 70 TL vererek yaptırdım. Bu firma sitenizde artık yer almamakta ancak çok benzer bir şekilde ürün tanıtımı yapan başka firma bulunmaktadır. Bu tür firmaların satışına aracılık yapıyor olmanızın şirketiniz için olumsuz olduğunu ve mağdur olmamak için sitenizi artık başkalarına tavsiye etmeyeceğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  11 Ocak
  05:26

  Bir daha gitti gidiyor sitesinden alışveriş yapmayacağım.

 • 06 Ocak
  16:51

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili satıcının üyeliği, gerçekleştirdiği işlemler sebebiyle GittiGidiyor tarafından iptal edilmiştir. Satıcının sitemizde farklı bir üyeliği bulunmamaktadır. Benzer bir durum tespit etmeniz durumunda bize Rapor Et üzerinden ulaşarak bilgi verebilirsiniz; http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/rapor-et/kullanici-rapor-etmek?urp=1

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.