06 Ocak 2014

GittiGidiyor Sitesine Güvenmenin Bedeli!

Mayıs ayında h***n-f***t adı altında listelenen F** iletişim firmasından almış olduğum telefonunun iki kez dokunmatik kısmı bozulmuştur. Son olarak Aralık'ta yolladığımda telefonun başka bir servis tarafından açılmış olduğu gibi gerçek olmayan bir yanıt ile dönmüşler ve garanti kapsamından çıktığını belirtmişlerdir.

Telefon geldikten sonra sorun devam ettiğinden kendim 70 TL vererek yaptırdım. Bu firma sitenizde artık yer almamakta ancak çok benzer bir şekilde ürün tanıtımı yapan başka firma bulunmaktadır. Bu tür firmaların satışına aracılık yapıyor olmanızın şirketiniz için olumsuz olduğunu ve mağdur olmamak için sitenizi artık başkalarına tavsiye etmeyeceğimi belirtmek isterim.

Can 57 Okunma

Cevaplar

  • Can11 Ocak 2014

    Bir daha gitti gidiyor sitesinden alışveriş yapmayacağım.

  • GittiGidiyor Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili satıcının üyeliği, gerçekleştirdiği işlemler sebebiyle GittiGidiyor tarafından iptal edilmiştir. Satıcının sitemizde farklı bir üyeliği bulunmamaktadır. Benzer bir durum tespit etmeniz durumunda bize Rapor Et üzerinden ulaşarak bilgi verebilirsiniz; http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/rapor-et/kullanici-rapor-etmek?urp=1 Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön