GittiGidiyor Sitesi Satıcıyı Koruyamıyor!

Brkntncr T. |

2015389** numaralı ürün müşteriye karşı taraf ödemeli satılmıştır. Zamanında kargoya verilmiş ve ertesi gün müşteri tarafından teslim alınmıştır. Ürün 3 gün zarfında onaylanmadığı için onay hatırlatılması yapılmıştır. Bunun üzerine müşteri "Plak kondisyonu 8,5 değil, çizikler var" diye art niyetle olumsuz puan vermek istemiştir.

Hemen müşteri ile iletişime geçip Dünya standartlarındaki kondisyonları bildiren ve içi rahat etmeyecekse satışı iptal edeceğimi, plağı geri göndermeyip (Plağın ederi kargo ücretinden daha ucuz olduğu için) satış ücretinin tekrar hesabına yatırılabileceğini bildiren bir mesaj attım. Cevap gelmeyince bende durumu GittiGidiyor müşteri hizmetlerine bildirip, olumsuz yorumun 15 gün sonra profilimde görünmemesi gerektiğini bildirdim.

Bunun üzerine 2 Mart günü profilime haksız yere olumsuz puan eklenmiştir. Müşteri hizmetleri ile defalarca konuşmamıza rağmen yardımcı olunmamıştır...

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Brkntncr T.
  21 Nisan
  16:22

  48 gün sonra cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Demek ki ne kadar çok Şikayet Var ki, sıra ancak geldi. Gerçi şu saatten sonra verdiğiniz daha doğrusu yine yardımcı olamadığınız cevabın hiç önemi yok. Daha evvel söylediğim gibi satıştaki 300 tane ürünümü tekrar güncellemedim. Artık sitenizin bir satıcısı değilim. Fakat sayenizde çok daha iyi satış yapabileceğim siteler keşfettim. Sitenize verdiğim ilan ücretleri ve aldığınız komisyonları, ürünlerimden iskonto yaparak daha çok satış yapmama yardımcı oldunuz. Ayrıca benim gibi şikayeti olan tüm kullanıcıları kontrol ettim, hepsi ürünlerinizi sitenizden çekmiş. Satıcınıza "GÜVEN"vermemeye devam ediyorsunuz.
  Saygılarımla,

 • 21 Nisan
  09:54

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Brkntncr T.
  07 Mart
  09:29

  5017812 numaralı şikayetime cevap olarak e-posta adresine bilgi verilmiştir diye yazılmış, ancak zaten şikayetimde dile getirdiğim müşteri hizmetlerinin bir şey yapamaması durumu tekrar aynı fişler örnek gösterilerek "Bu işlem konusunda farklı bir bilgi paylaşımında bulunulmayacağını belirtmek isterim. " diye yanıtlanmıştır. Müşteri hizmetleri ya da şikayet servisinden şu sorunun cevabını alamıyorum. "Sevmediğim bir satıcının profilinde olumsuz yorum görünmesi için en ucuz ürününü alsam, ürün geldikten sonra bir bahane ile müşteri hizmetlerine bildirsem, satıcı bana yardımcı olmak istese de umursamaz ve ısrarla profilinde olumsuz yorum yazılmasını istersem" buna izin veriyor musunuz? Eğer izin verilmiyorsa neden benim profilimde olumsuz yorum var? Eğer izin veriyorsanız satıcıyı mağdur etmiş olmuyor musunuz? Cevabı lütfen buradan verin, e-posta ile yeterli cevap vermiyorsunuz.

 • Brkntncr T.
  04 Mart
  16:14

  Şikayetim umursanmamış, gelen mailde zaten şikayet ettiğim müşteri hizmetleri cevabı sadece fiş numarası ile tekrar bildirilmiş ve "Bu işlem konusunda farklı bir bilgi paylaşımında bulunulmayacağını belirtmek isterim. " cevabı verilmiştir. Art niyetle olumsuz yorum yaptığını düşündüğüm kullanıcının profilinde benim şikayetime benzer yazışmalar var ama incelendiğini sanmıyorum. Bahsi geçen fişte son söylediğim gibi bu şartlar altında sitenizde kesinlikle şatış yapmayacağımı, sisteminizden mail adresimi ve telefon numaramı silerek GittiGidiyor'dan reklam, kampanya, indirim gibi iletilerin bana asla ulaşmamasını rica ediyorum. Satıcısına güven vermeyen web sitesine başarılar.

 • 04 Mart
  15:05

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.