GittiGidiyor Şikayetime Dönüş Yapmadı!

Tamer Ş. |

1 hafta önce aldığım Conteyner botların bağcığı koptu ve su alıyorlar diye şikayet yazdım, dönen olmadı. Aynı dertten muzdarip başka bir arkadaşa firmanın numarasını verdim hemen kullanıcı ihlali yaptınız diye dönüş yaptılar da, neden sorunlu mallar için dönüş yapmıyorlar? Demek ki müşteri memnuniyetleri bu kadar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer Ş.
  09 Ocak
  10:53

  Evet Gitti Gidiyor gerçekten güvenilir , paramı iade ettiler ve gereken neyse yaptılar.Alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

 • Tamer Ş.
  04 Ocak
  00:16

  1 hafta bekleyin satıcıdan haber bekliyoruz dediler ne arayan ne soran şikayeti de kapatmışlar.Kesinlikel alışveriş yapmayın derim çoğu sahte ve faturasız ürünler...

 • Tamer Ş.
  17 Aralık
  22:15

  Satıcıya mesaj gönderip parayı ortak havuza iade etmesini bekliyorlar bakalım ne olacak....Bana 4-5 gün beklememi söylediler.

 • 13 Aralık
  17:15

  Değerli kullanıcımız,

  Konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerine ulaşmadığınızı görmekteyiz. İletmiş olduğunuz mesaj ise sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

  Satıcı, ürün değişim işlemi yapabileceğini belirtmiştir. Ürün için iade kargo ücreti ödemeden değişim sürecini başlatabilirsiniz. Konuyla ilgili yardım almak için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri hizmetlerimize http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.