27 Nisan 2013

GittiGidiyor Şifre Hatırlatma Maili Gelmiyor Muhatap Bulamıyorum!

Yıllardır, Gittigidiyor kullanıcısıyım, bir çok kez de alışveriş yapmış olduğum sitedir. Ancak, yaklaşık 1 haftadır çözümleyemediğim şifre sorunu var. Şifremi unuttum linkinden mailime yönlendirme yapılmasını istediğim halde mailime gelen hiçbir şey olmuyor. Defalarca destek hattına konuyu bildirdim Hiç bir dönüş olmadı ve ilgilenilmedi bile.

Yıllardır alış veriş yaptığınız bir yerin bu kadar ilgisiz olması çok can sıkıcı bir durum. Madem şifre hatırlatma maili göndermiyor, o linki oradan kaldırın yada üyelere kullandırmayın.

Acil olarak şifre sorunumun çözümlenmesini talep ediyorum, aksi halde asla ama asla alışverişlerimi gittigidiyordan yapmayacağım.

İsmet 596 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com'a tanımlamış olduğunuz telefon bilgileriniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • İsmet30 Nisan 2013

  1) Farklı bir e posta adresi (hotmail) girdiğimde , kayıtlı olmadığından şifre ile ilgili mailiniz gönderilmiyor. 2) Kullandığım mail adresi, hotmail değil,iş mail adresimdir. 3) Junk klosörüne düşen hiç bir mail yok. 4) Mail kutusu dolu değil,

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Nisan 2013

  Dğerli kullanıcımız, İlgili fişler yanıtlanmıştır. Cevapların tarafınıza ulaşmaması, e-posta adresinizden kaynaklanıyor olabilir. Farklı bir e-posta denemenizi rica ederiz. Ayrıca konuyla ilgili genel bilgi vermek istiyoruz; GittiGidiyor tarafından gönderilen e-postanın size ulaşmaması, aşağıdaki sebeplerden kaynaklanıyor olabilir: 1. Kullandığınız web/internet tabanlı e-posta adresinin (hotmail, yahoo vb.) kendi içinde SPAM kontrolü vardır. GittiGidiyor tarafından atılan e-postalar, junk klasörüne düşebilmektedir. Sorunun çözümü için; Hotmail: GittiGidiyor tarafından yollanan e-postayı Junk klasöründe bulduktan sonra, e-postanın solundaki kutucuğu seçin ve üstteki menüden Not Junk seçeneğini kullanarak, e-postanın Junk klasörüne düşmesini engelleyiniz. Yahoo:Aynı Hotmail servisinde olduğu gibi, Yahoo'da da GittiGidiyor'un yolladığı e-postayı, Bulk klasöründen açınız ve Not Spam seçeneğini seçiniz. Bu şekilde, GittiGidiyor'dan gelen e-postalar daima Gelen kutunuza düşecektir. 2. E-posta kutunuz dolu olabilir. Öncelikle e-posta kutunuzu boşaltınız. Daha sonra yeni e-posta istemek için aşağıdaki linke tıklayınız. Açılan sayfada e-postanızı veya kullanıcı adınızı yazarak tekrar e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • İsmet30 Nisan 2013

  #854419 Az önce destek hattına tekrar gönderdim. Fiş numarası #854419 Bu en az 5 yada 6 'dır. Telefon numaramıda yazdım ve daha öncede yazmıştım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na iletilen bütün e-postalara yanıt verilmektedir. E-posta adresinizin spam/junk klasörlerini kontrol etmenizi rica ederiz. Ayrıca ilgili Destek Hattı fiş numaralarını bize iletmeniz durumunda, gerekli incelemeleri gerçekleştirerek tarafınıza bilgi verebiliriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön