GittiGidiyor Sıfır Risk Sistemi

Fatih A. |

Gittigidiyor satış sisteminde Sıfır Risk diye bir uygulama ile tüketici haklarının korunduğu iddia ediliyor. Sistemin işleyişi, satıcı tarafından ilgili alana "taahhüt süresi" içinde kargo bilgilerini girmeyi kapsıyor. Belirlenen tarihe kadar giriş yapılmazsa 24 saat ilave süre tanınıyor ve süre sonunda da siparişi iptal et butonu çıkıyor. Satıcılar sanal/sahte kargo bilgisi ile sistemi bloke edip alıcının iptal hakkını elinden alıyor ve ürün elinize ulaşmasa bile siparişi iptal edemiyorsunuz.

Gittigidiyor'a konuyla ilgili şikayetlerde bulunmanıza karşın, cevap/çözüm alamıyorsunuz. Diğer taraftan ise kargo bilgisi girildikten sonra 3 gün içerisinde para satıcı hesabına aktarılıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  18:59

  Değerli kullanıcımız,

  Kullanıcı adınızı ve ürün numarasını iletmediğiniz sürece kullanıcı hesabınıza ulaşamamaktayız. Bu doğrultuda, sizde bilgi verebilmemiz için talep edilen bilgileri iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Fatih A.
  24 Şubat
  13:22

  Daha önce Gittigidiyor çözüm merkezine konuyla ilgili çok detaylı 2 adet bildirimde bulunmama karşın cevap alamadım. Şimdi tekrar detay bilgi istemeleri samimi bir yaklaşım değil.

 • 19 Şubat
  13:51

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için ilgili işlemi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı ve ürün numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.