19 Şubat 2014

GittiGidiyor Sıfır Risk Sistemi

Gittigidiyor satış sisteminde Sıfır Risk diye bir uygulama ile tüketici haklarının korunduğu iddia ediliyor. Sistemin işleyişi, satıcı tarafından ilgili alana "taahhüt süresi" içinde kargo bilgilerini girmeyi kapsıyor. Belirlenen tarihe kadar giriş yapılmazsa 24 saat ilave süre tanınıyor ve süre sonunda da siparişi iptal et butonu çıkıyor. Satıcılar sanal/sahte kargo bilgisi ile sistemi bloke edip alıcının iptal hakkını elinden alıyor ve ürün elinize ulaşmasa bile siparişi iptal edemiyorsunuz.

Gittigidiyor'a konuyla ilgili şikayetlerde bulunmanıza karşın, cevap/çözüm alamıyorsunuz. Diğer taraftan ise kargo bilgisi girildikten sonra 3 gün içerisinde para satıcı hesabına aktarılıyor.

Fatih 50 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Kullanıcı adınızı ve ürün numarasını iletmediğiniz sürece kullanıcı hesabınıza ulaşamamaktayız. Bu doğrultuda, sizde bilgi verebilmemiz için talep edilen bilgileri iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Fatih24 Şubat 2014

    Daha önce Gittigidiyor çözüm merkezine konuyla ilgili çok detaylı 2 adet bildirimde bulunmama karşın cevap alamadım. Şimdi tekrar detay bilgi istemeleri samimi bir yaklaşım değil.

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Şikayetinizi inceleyebilmemiz için ilgili işlemi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı ve ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön