GittiGidiyor Sebepsiz Üyelik İptali!

Ahmet C. |

Gittigidiyor.com bir hatam ile üyelik kaydımı haksız yere silmiştir, kim okuyor o üyelik sözleşmelerini? İnsan önce bir uyarı yapar insanı tehdit eder gibi mesaj göndermez. Zaten Aşağıdaki fotoğrafta yazışmamız bulunmaktadır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  25 Temmuz
  12:15

  herşeyi boşvermiş tek gerçek varoluşun kendi olduklarını zanneden aciz bir gurup.

 • Ahmet C.
  24 Temmuz
  14:51

  Birincisi üyeliğimi aktif hale getir diye yazmadım bu şikayeti MUİTTİN , dedim ya alternatif çok n11.com satıcıdan az komisyon aldığı için ürünler daha ucuz . İkincisi ise tarafıma yapılan bir bilgilendirme yok zaten doğrudan listelemeden çıkarmışsın benim çıkarmama gerek kalmadığından üyelik iptal sebebi çok saçma ve mantığa aykırı listeleme kuralına aykırı ise zaten kaldırıyorsun ilanı listelemeye devam etme söz konusu bile değil .

  Yoldan geçen çocuğa sordum güldü :))))

  Tabiki sormadım .....

 • 24 Temmuz
  14:23

  Değerli kullanıcımız,

  31.12.2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkındaki Yönetmelik’teki değişikliğe göre 01.02.2014 tarihi itibariyle tüm ürün ve hizmet kategorilerinde, kredi kartı ile yapılan satışlarda taksit sayısı en fazla 9 ile sınırlandırılmış ve bazı kategorilerde taksitli satış kaldırdırılmıştır. Telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalar ile yemek, gıda ve akaryakıt alımlarında ise hiç taksit uygulanmayacaktır.

  İlgili düzenleme doğrultusunda tarafınıza yapılan bilgilendirmeye rağmen ürünlerinizi farklı kategorilerde listelemeye devam etmeniz yüzünden üyeliğiniz kapatılmış olup, tekrar aktif hale getirilmeyecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.