GittiGidiyor Satış İptalini Yapamıyorum.

Ergin G. |

Ya kardeşim bugün GittiGidiyor'a üye oldum ve bir alışveriş yaptım ve yaptığımı milyonlarca kez pişman oldum. Satıcı ürün reklamında saat 17.00'dan önce yapılan alışverişlerde aynı gün içinde ürünü kargoya vereceğim diyor ama ben ürünü aldıktan sonra ''bugün perşembe'' hastam var ürünü pazartesi kargoya bir hediyemizle vereceğim deyip dalga geçmiş ya.

Satışı iptal edeceğim ama GittiGidiyor'un sitesinden bu satışı iptal edebilmek için hacker olmak lazım ya bu nasıl sitedir kardeşim ya. Müşteri hizmetleri enen bir şey yok seni direk satıcının insafına bırakan kötü bir siteymiş ya. Derhal satışımın iptalini istiyorum ve paramın da hesabıma yatmasını istiyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  21:39

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor'da şu an için telefon desteği bulunmamaktadır. Ancak, her türlü talep ve şikayetleriniz hakkında www.gittigidiyor.com/bizeulasin linki üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Yanıtlanan mesajları Bana Özel sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, konu hakkında ilettiğiniz şikayetlerin ilgili birimimize iletildiğini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ergin G.
  19 Ağustos
  17:12

  ben hangi firma olursa olsun öncelikle bir telefonla ulasılabilir olmasını isterim,sonucta kredi kartımın bilgilerini veriyorum ve celişkiye düştügümde firmanin bir personeline ulaşabilmeliyim.gittigidiyor meger sadece satıcı ve alıcı arasında bir aracıymış.ne ürün garantisi ne birsey... ayrıca gittigidiyorun internet sitesi sırf müşteri gittigidiyora ulaşmasın diye ellerinden geldigince karmaşık ve anlaşılmaz yapılmış. sitenin gerektigi an müşteri hizmetlerine yazabilmesi icin sadeleştirilmesi gerekir...

 • 17 Ağustos
  12:10

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.