GittiGidiyor Satış İptali Sonrası Param İade Edilmedi!

Özgür S. |

Siparişi satıcı hiçbir sorumu yanıtlamadığı ve kargoyu vadedilen zamanda yapmadığı için iptal ettirdim ancak 7 iş gününü geçmiş olmasına rağmen para banka kartına yatmadı. GittiGidiyor Bize ulaşın diyor ama ulaşılacak ne mesaj ne de telefon hiçbir şeyleri yok tamamen can sıkıntısı bir an önce irtibat kurmalarını ve sorunu çözmelerini istiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Sipariş İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  09:27

  Değerli kullanıcımız,

  Konuyla ilgili yapılan incelemede teknik bir sorun nedeniyle iadenizin gerçekleşmediği görülmüştür. Bankayla yapılan görüşme sonucunda iade manuel olarak 16.12.2013 tarihinde gerçekleşmiştir. İade edilen ürün bedelleri banka kartlarına 7, kredi kartlarına ise 4 iş günü içerisinde yansıyacaktır. Yaşanan gecikme nedeniyle firmamız adına özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Özgür S.
  16 Aralık
  20:40

  Değişen para hala hesabımda değil insanları kandırıyorlar göstermelik ve ancak mesajda kalan hizmetler

 • Özgür S.
  13 Aralık
  13:39

  Ulaşılamıyor işte size zaten sitenizde yazıyor bunlar ne gerek vardı buraya yazmama sorun hala çözülmedi bilginize

 • 13 Aralık
  10:00

  Değerli kullanıcımız,

  981478390001 numaralı ürün 02.12.2013 tarihinde iptal edilmiş ve ürün bedeli tarafınıza iade edilmiştir. İade edilen ürün bedelleri banka kartlarına 7, kredi kartlarına ise 4 iş günü içerisinde yansımaktadır. Belirtilen süre sonunda ürün bedeli hesabınıza geçmediyse bankanızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Ayrıca http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/urun-satin-almak/odeme-yaparken-karsilasilan-problemler adresi üzerinden müşteri hizmetlerimize konu hakkında ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.