24 Ekim 2016

GittiGidiyor Satın Aldıktan Sonra Hesabımı İptal Etti!

Dün (23.10.2016) bir ürün satın aldım, 3D secure ile ödememe rağmen "ödemeniz kontrol ediliyor" gibi bir şey ile karşılaştım önce. Bugün (24.10.2016) öğleden sonra ödemem hâlâ kontrol ediliyor göründüğünden müşteri hizmetlerine konuyla ilgili bilgi talep ettiğimi belirttiğim bir ticket açtım, bu süreci hızlandırmak adına yapabileceğim bir şeyler olup olmadığını sordum. 1-2 saat kadar sonra bir gelişme olup olmadığını kontrol etmek için baktığımda GittiGidiyor'a giriş yapamadığımı fark ettim ve "şifremi mi yanlış giriyorum acaba" diye düşünerek şifremi sıfırlamaya çalıştım ve şöyle bir mesajla karşılaştım:

"Bu e-posta ile kayıtlı olan kullanıcının üyeliği kapatılmış. Lütfen yeni bir e-posta deneyin. "

Üzerine basa basa söylüyorum, bu konuda bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Telefon, posta adresi, mail adresi gibi bütün detaylarım sistemde kayıtlı olmasına rağmen.

Hüseyin 276 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 24 Ekim 2016

    Bu cevabınızdan biraz önce ödememin onaylandığına dair e-posta gönderdiniz, dalga mı geçiyorsunuz? Ayrıca insanları aptal yerine koymayın, ödemenin banka tarafından reddedilmediğini, aksine onaylandığını çalıştığım bankanın internet şubesinde görüyorum. Şimdi bir karar verin, ödemem gönderdiğiniz e-postada yazdığı gibi onaylandı mı, yoksa burada yazdığınız gibi red mi edildi?

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Bankanız tarafından ödemeniz onaylanmadığı için işleminiz gün içerisinde iptal edilmiş ve güvenliğiniz nedeniyle üyeliğiniz sonlandırılmıştır. Dilerseniz, farklı bir kartınız ile alışverişinize devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Hüseyin 24 Ekim 2016

    Şu an hesabımla giriş bile yapamadığım için ne aldığım ürün ne oldu, iptali gerçekleşti mi görebiliyorum, ne de ödediğim yüklü tutarın kartıma iade edilip edilmeyeceğine dair ilgili kişilere ulaşabiliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön