GittiGidiyor Satıkları Telefon Arızalı Çıktı.

Hüseyin Özgür U. |

6 ay önce GittiĞidiyor telefon aldım arızalı çıktı değişim ve iade için aradım bize gönderin dediler gönderdik telefon gene aynı iade etmek istiyorum dedim, adamlar tüketici mahkemesini verin dediler, tüketici mahkemesinden hala bir şey çıkmadı ve her gönderişimde ürünü kargo parası ödedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Özgür U.
  22 Mayıs
  23:28

  benim ödediğim kargo paraları artı daha hala telefon bozuk ve kullanıyorum gittigidiyor dan memnun olmadığım uyeliğimi sildim ama yeniden üyeliğimi açıcam telefon çok kotu 690 liraya aldım ama bana 750 patladı sizden memnun degilim ve alışveriş asla ama asla yapma bunuda herkese soylerim şikayetim.com da teşekkurler emeği için

 • 21 Mayıs
  10:06

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız sorundan dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve en kısa süre içerisinde konu hakkında size yardımcı olması talep edilmiştir. Ürünü satın aldığınız üyeliğinizi iptal ettiğinizi görmekteyiz. 23.05.2014 tarihine kadar satıcıdan herhangi bir bilgi alamazsanız, farklı bir üyeliğiniz üzerinden ya da http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/uyelik-islemleri/kullanici-adimi-sifremi-unuttum linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.