GittiGidiyor Satıcıyla İrtibat Kurmuyor!

Burcu K. |

Aldığım ürünün 3 gün içinde teslimatının yapılacağı taahhüt ediliyordu ancak 7. günde gelebileceğini belirttiler. Yılbaşı için aldığım ürün yılbaşında 'belki' elimde olacak. sorun yalnızca bu değil. Gittigidiyor satıcıyla hiç iletişim kurmuyor, direkt kendisine ulaşabileceğiniz bir mail adresi veya tel no yok. Satıcıyla yüz yüze bırakıyor ve siz mağdur olduğunuzda tek başınıza kalıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu K.
  31 Aralık
  13:41

  ben evde yokken kargo gelmiş ve kargoyu getirenler beni aramadan eve yakın herhangi bir dükkana bırakıp gitmişler. ben deli gibi kargo nerede diye arıyorum. merkezi arıyorum bir problem var biz sistemden göremiyoruz diyor. ben tesadüfen 4 gün sonra kargomun dükkanda olduğunu öğreniyor ve alıyorum. tebrikler gittigidiyor ve jenuwine firması.

 • 30 Aralık
  15:45

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili ürünün 23.12.2013 tarihinde, satıcının tahadüt ettiği zaman diliminde kargoya verildiği görülmektedir. Bulunduğunuz bölge "Mobil kargo bölgesi" olduğu için kargo gönderimleri belirli günlerde yapılmakta ve normalden daha geç ulaşmaktadır. Bu durumda satıcının yapabileceği farklı bir işlem bulunmamaktadır.

  İlgili ürün İade Merkezi'ndedir. İade Merkezi'nde bulunan "GittiGidiyor'u Dahil Et" butonuna tıklayarak müşteri hizmetleri yetkililerimizin ilgili işlemi incelemesini sağlayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Burcu K.
  30 Aralık
  15:44

  Arkadaşım bakın yeni üyesiniz ve bilmeniz gereken çok şey var.Birinicisi biz aynı gün kargoya verdik, teslim olmamasının sebebei sizin adresinizin mobil bölge olması,yani kargo firmalarının haftanın belirli günleri teslimat yaptığı bir adres.Kargo firmalrı babamın şirketi de olmadığına göre elimden gelen birşey yok neyazıkki.BİZİM İLE ALAKASI OLMAYAN BİR DURUM! Lütfen biraz daha anlayış ya
  !gittigidiyordan bana gelen bu mesajı her şikayet var üyesi okusun. mobil bölge dediğin türkiyenin en batısı aydın ilinin çine ilçesi. ve siparişi verirken 3 gün içinde denildi. bana verilen cevabın uslübüne bakarmısınız