27 Ekim 2016

GittiGidiyor Satıcıyı Koruyor Müşteri Umurunda Değil.

GittiGidiyor'dan bir ürün satın aldım, ürünü satan kişi ile aramda problem yaşadım bende ürünü satan kişinin profiline olumsuz puan vermek istedim ama GittiGidiyor türlü bahanelerle buna engel oldu-oluyor. GittiGidiyor satıcıyı koruyor ama müşterinin haklarını hiçte koruduğunu sanmıyorum. Madem vereceğim puana engel olacaksınız o zaman puanlama sistemini kaldırın hiç uğraştırmayın insanları.
Ayrıca "büyük" öldüğünü iddia eden bir sitenin telefonla müşteri desteği vermemesi; tabiri caizse müşterilerini başından savması ve site üzerinden destek vermesi (ki bu desteğin ise kaç saat ya da kaç gün süreceği belli değil) başka bir şikayet konusudur.

Mustafa 251 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Ekim 2016

    Tamamen satıcıyı korumaya yönelik bir açıklama bu. Size ne; ben satıcıyla aramada bir sorun yaşamışım ve meseleyi kapatmışım dolayısıyla ortada çözülecek bir sorunda kalmamış, neden bekleyeceğim 15 gün? Ortada çözülecek bir şey yok-kalmamış! 15 gün süre içinde şikayetçi şikayetini ve olayı hatırlamayacak bile ve mesele öylece kapanıp gidecek. Satıcıların kusurlarını zamana yayarak yok etmenin adı; tekniğidir bu, başkada bir şey değil. Kabahat sizde değil, sitenize güvenip alışveriş yaptığım için bende!.

  • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Verdiğiniz puan&yorum silinmemiştir. Verdiğiniz puan&yorumu kaydettik ve satıcıdan size ulaşarak yardımcı olmasını istedik. Satıcı, 15 gün içinde size ulaşarak yaşanan sorunu çözerse, Bana Özel/Durum sayfanızdan değerlendirmenizi olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Satıcı sorunu çözmese bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Olumsuz değerlendirmeniz satıcının profil sayfasına otomatik olarak yansıyacaktır. Telafi Süreci sistemini, alıcılarımızın olumsuz alışveriş deneyimlerinin olumlu yönde değişmesi için uyguluyoruz. Bu sistem sayesinde, yanlış anlamalardan ve aksaklıklardan doğan binlerce sorun çözüme kavuşmuştur. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön