GittiGidiyor Satıcıyı Koruyor Alıcının Hakkını Gözetmiyor!

Murat T. |

GittiGidiyor'dan 8 tane ürün sipariş ettim. A** K. (11500) adındaki satıcıdan ürünler gönderilmedi. Ayrıca mesajlara cevap verilmedi. Ben de müşteri hizmetlerine mesaj attım. Onlar satıcının benimle iletişime geçeceğini yazdı. Arayan Soran yok.

Sonra bana satıcının telefonu gönderildi aradım. Gönderiyorum dedi göndermedi. Olumsuz yorum ve puan vererek başka insanları bilgilendirmek istiyorum ama Satıcıyı koruyarak 7 gün telafi süresi var deniyor ve yorum yapmam engelleniyor ama ben alışverişi yapalı 40 gün oldu iptal edeli 15 gün oldu. Bunun mantığı satıcıyı korumak değil nedir? Benim yaşadığım sıkıntı yanıma kar kaldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  17:09

  Değerli Üyemiz,

  Teknik altyapımız gereği telafi sürecinin kısaltılmasını sağlayamıyoruz. Telafi süreci tamamlandıktan sonra satıcıya olumsuz puan ve yorum verebilirsiniz.

  Satıcının üyeliği 22 Ağustos tarihinde askıya alınmıştır. Satıcının devam eden satışarı vardır. Ancak, satıcı yeni ürün listelemeyememekte, ürünleriniz düzenleyememekte ve ürün satın alamamaktadır. Tüm işlemleri tamamlandıktan sonra satıcının üyeliğine müdahale edilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor

 • Murat T.
  10 Eylül
  01:31

  Adam hiçbir alıcısıyla iletişime geçmemiş herkes bu konudan mustarip...
  Gittigidiyor laf kalabalığı yapıyor çözüm yok... adam hala satış yapıyor vatandaş alıyor kargo yapılmıyor. en sonunda alıcı siparişi iptal ediyor. Alıcının zaman kaybı ve ... kimin umurunda...

 • Murat T.
  10 Eylül
  01:22

  Gitti gidiyor ... adına yakışacak yakında... Bu tür satıcılara çözüm bulmak yerine alıcının gerçekleri paylaşmasına engel olarak.

 • 09 Eylül
  14:43

  Değerli Üyemiz,

  Tecrübelerimizden biliyoruz ki alışverişte yaşanan sorunlar karşılıklı görüşülerek çözüme kavuşmaktadır. Bir çok alıcı, sorun giderildikten sonra puan ve yorumlarını değiştirmektedir. Bu nedenlerle, son 12 ay içindeki işlem sayısı 100'ün, profil yüzdesi %95'in üzerinde olan satıcılar hakkında olumsuz puan verilmeden önce sistem satıcıya, alıcılarla irtibata geçmesi ve alışverişte yaşanan memnuniyetsizliği gidermesi için 7 günlük süre tanımaktadır.

  Telafi süreci, olumsuz puan vermek istediğiniz tarihten itibaren başlamaktadır. 14 Eylül tarihinde satıcıya olumsuz puan ve yorum verebileceksiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor