22 Nisan 2013

GittiGidiyor Satıcılara Haksız Yere Verilen Olumsuz Puanlar!

Gittigidiyorda dijital ürünler satışı yapan bir satıcıyım. Ürünlerimizi Türkiye distribütörlerinden temin etmekteyiz ancak bazen distribütörlerdeki stok aniden tükenebiliyor.

73417477 ve 73544638 ürünlerinde stok olmadığı için alıcılara gerekli bilgilendirme mesajını atıp siparişlerin iptalini zaman kaybetmeden sağladım, ancak alıcılar eksi puan vererek satışı değerlendirdiler ve bu da diğer alıcılar gözünde olumsuz bir etki yaratıp satışlarımızı etkiledi.

Bunun üzerine Gittigidiyor destek sisteminden yetkililere ticket atarak ulaştım ve herşeyi güzelce izah ettim ancak bu konuda yardımcı olmayacaklarını söylediler. Burada haksızlığa uğramış durumdayım ama kaile alınmıyorum.

Ümit 111 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 22 Nisan 2013

    Stoklar anlık bitip kısa bir süre sonra tekrar stok temin edilebilmekte. Her ürün için 60 günlük ödeme yapıyoruz ama siz stok bitince ürünü satıştan kaldırın stok olunca yeniden ekleyin diye imaa ediyorsunuz. Peki ürünü satıştan kaldırdığımızda ürünün kalan gün ücretini iade edecek misiniz ? Tabiki etmeyeceksiniz. Burada uyguladığınız kurallar satıcıları zarar uğratmakta ve zor duruma düşürüp sürekli para harcamalarına sebep olmaktadır. Bunun adı nedir acaba ? gasp mı desek yoksa dolandırıcılık mı ? ben karar veremedim, siz söyleyin isterseniz...

  • GittiGidiyor Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Satıcı yükümlülükleri gereğince, ödemesi yapılan bir ürünü alıcıya ulaştırmakla yükümlü olmaktasınız. Ürünlerinizi listelemeniz ile birlikte, ürünlerin stoğunuzda bulunduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Eğer ilgili ürünleri kullanıcıların satın almasına rağmen kargolamaz / kargolayamazsanız, ürün alıcılarına GittiGidiyor kuralları gereği tek taraflı puan ve yorum hakkı tanımlanmaktadır. Bu sebeple, 73417477 ve 73544638 numaralı işlemlerde aldığınız puan-yorumlara müdahale edemeyeceğimizi belirtmek isteriz. Benzer bir sorunla karşılaşmamak için stoğu biten ürünlerinizi listelemeden kaldırmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön