12 Haziran 2013

GittiGidiyor Satıcı Mesajlara Cevap Vermiyor!

Tam 16 gün önce ürünü aldım. Çalıştı, onayladım. 2 gün sonra bozuldu. Satıcı garanti hakkındaki hiçbir mesaja cevap vermedi. Gittigidiyor desteğe yazdım. "Bekleyin" dediler. 3 gün bekledikten ve satıcıya 5 mesaj gönderdikten sonra tekrar desteğe yazdım. Telefon numarası verdiler, 3 gün boyunca günün her saatinde aradım cevap yok. Bunu desteğe yazdım, satıcının hesabının bloke edildiğini söylediler.

Söylenene göre satıcının dükkana ürün koyamaması lazım. Ama takip ettim ürünlerini satıcı dün ve 2 gün önce ürün koymuş. Yani hesabı bloke edilmemiş. Bunu desteğe yazdım, hesabı bloke edilmiştir dediler. Ben ürünü alalı 16 gün, desteğe mesaj yazalı 14 gün olmuş. Hala gideremediniz sorunu.

Aras 134 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli kullanıcımız, "alikirtil" adlı atıcının üyeliği kısıtlıdır. Bu nedenle yeni bir ürün listeleyemez. Sizin belirttiğiniz ürün, daha önce listelenmiş ve satışa çıkması için iler tarih eklenmiş bir üründür. Bu nedenle yeni satışa çıkartılan bir ürün gibi görünmektedir. Satıcının hesabı, size yardımcı olana kadar aktif hale getirilmeyecektir. Yaşadığınız olumsuz tecrübe için kurumumuz adına özür dileriz. Satıcıyla gün içerisinde tekrar irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön