20 Eylül 2013

GittiGidiyor Sahte Forma Satışına İzin veriyor!

Gittigidiyor üzerinde bir üyeden 2 adet Galatasaray forması aldım. Formaları gönderen kişiden ilk günden itibaren sorunlar yaşadım formalar geldi ama baktım formalar orijinalle çelişkili Gittigidiyor'a mesaj attım orjinalle farklarını yazdım. Bana yazdıkları üzülerek belirtmek isterim ama aldığınız ürün sahte diye güya satıcının ilanları vs kapanıp satıcı pasife alınacaktı. Ama bugün baktım kötü yorumları kaldırmış ilanlarını tekrar açmış.

Yani Gittigidiyor böyle şeylere destek oluyorsa biz de pazardan alalım 15 liraya satalım 50-100 liraya. Epey yazıştık Gittigidiyor'la ama benim GG'ye ulaşımımı fiş açmamı bile yasaklamışlar. Sorun yaşayan ben Gittigidiyor da süper yaklaşım içinde.

Filiz 233 Okunma

Cevaplar

 • Filiz 24 Eylül 2013

  Bu son mesajım zaten daha fazla atıp canımı sıkmayacağım. Normal bize ulaşın kısmından bile size ulaşmamı engelleyen bir sitesiniz. Sahte ürün satışına izin veren komisyonunuzu ve ilan gelirlerini düşündüğünüzden kötü yorumlar neden silindi dedim cevap yok. Normalde satıcı için cumartesi pazar günden sayılmazken iade için pazar gününü son gün yapıp cumartesi pazarı günden sayıp pazar günü satıcıya ödeme yapmak nasıl bir ticari ahlaktır. biz ürün aldığımızda bile günü dolduğunda kargo hatırlat yapıp bir gün daha neden bekliyoruz o zaman. Sorularımıza cevap vermeden otomatik cevaplarla müşteri hizmetleri olmaz zaten çözüm nerde. Sahte ürün satan her imkan var mağdur durumdakine hiçbirşey yok çünkü adamdan bir kar payı var buda sahteciliğe ortak olmak değilmidir?

 • GittiGidiyor Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da iade işlemleri, İade Merkezi üzerinden yönetilmektedir. Eğer İade Merkezi'ne ulaşamamaktaysanız, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Filiz 23 Eylül 2013

  Siteye Benim ulaşabilmem için bize ulaşın uygulanması yasaklanmış... Kesinlikle engellendi satışı vs denmesine rağmen ilanları açıktı. Diğer forma alan üyelerlede mesajlaştım hatta bazılarının çakma forma diye yaptıkları yorrumları gittigidiyor neden kaldırdı. Pazar günü formaları iade etmem için son gün dedi pazar günü kargo mu çalışıyor normalde iş günleri der cumartesi pazarı saymaz ama benim iade talebimde cumartesi pazarı neden günden sayıp pazar günü bugün kargoya verin demek hangi ticari ahlaka sığıyor. Satıcıyı kollamak için neden ilk başta yapılan kötü yorumlar silindi. Ben sadece gittigidiyorla değil forma alan çok fazla üyeylede mesajlaştım üye önemli değil gg için öenmli olan satıcının reklam parası ve satıştan aldıkları %10 komisyon. Tüm mesajlarım duruyor sabah 10 da pasife alındı ilanları silindi demelerine rağmen gece 11de satıcı halen satış yapıyordu....

 • GittiGidiyor Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da sahte/yasaklı ürün satışına izin verilmemektedir. İlgili satıcının bütün üyelikleri yasaklanmış olup, satıştaki işlemleri kapatılmış ve sitemize bundan sonra işlem yapmasına izin vermeyecek şekilde yasaklı listemize alınmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön