13 Temmuz 2016

GittiGidiyor Sadece Müşterileri Düşünüyor!

GittiGidiyor yardım bölümünde çalışan müşteri temsilcilerine verilen eğitimlerde sadece satın alım gerçekleştiren kişilerle ilgilenip orada satış yapan, yıllardır da özveriyle çalışan mağazalara karşı sıfır destek vereceksiniz deniyor herhalde.

9 günlük resmi tatile rağmen kargo hesaplama sistemlerini kapatmayan ya da buna göre düzenlemeyen GittiGidiyor yönetimine mi yoksa bayram günü kargo bekleyen müşteriye mi sitem etsek bilemiyoruz artık. Düzenleme olmadığı için müşteriler kargo yapılmadı gerekçesiyle siparişi iptal edip basıyor olumsuz yorumu.

Tabii ki GittiGidiyor destek bu konuyla da ilgilenmiyor. 35 bin satışı 2007 kayıtlı mağazamızı kapanma aşamasına getirdiğiniz için sizi tebrik ederiz!

Taşkın 97 Okunma

Cevaplar

  • Taşkın20 Temmuz 2016

    Bir gün açık mağaza kalmadığında yiyecek ekmeği bulursunuz aynen devam

  • GittiGidiyor Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01363513 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön