29 Mart 2013

GittiGidiyor Reklam SMS'i Almak İstemiyorum!

Üyelik ayarlarımdan "GittiGidiyor duyurularını SMS ile almak istiyorum." seçeneğini seçmeme rağmen sürekli reklam SMS'leri gönderiliyor. Bizi taciz etmeye devam edecekseniz bu seçimi neden yaptırıyorsunuz?

Talha 454 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Aynı telefon numarasını iki farklı kullanıcı hesabına (di..) ve (ta...) bağladığınız gözükmektedir. İki hesabınızdan da SMS gönderimi iptal edilmiştir. GittiGidiyor kampanya duyurularını almak istemediğinizi belirttikten sonraki ilk 3-4 gün boyunca e-posta ve SMS almaya devam edebilirsiniz; ancak bu süre sonunda GittiGidiyor kampanya duyuruları size gönderilmeyecektir. Reklam, duyuru, sepet hatırlatma e-postaları ve de SMS hizmeti sistemlerini Bana Özel / Ayarlarım sayfanızdan iptal edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, SMS'lerin tarafınıza ulaştığı ilgili telefon numarasını bize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Talha 29 Mart 2013

  SMS almamayı belirteli aylar oluyor. Halen geldiğine göre hiç bir işlem yapmıyorsunuz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor kampanya duyurularını almak istemediğinizi belirttikten sonraki ilk 3-4 gün boyunca e-posta ve SMS almaya devam edebilirsiniz; ancak bu süre sonunda GittiGidiyor kampanya duyuruları size gönderilmeyecektir. 01.04.2013 tarihinde halen tarafınıza SMS gönderimi devam etmekteyse, tekrar bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön