04 Temmuz 2014

GittiGidiyor Puanlarımı Yatırmadı.

Mayıs ayında world kartımla 250 tl üstü alışveriş yaptım, gözlük ve saç bakım ürünü aldım. 25 tl tarafıma yatırılması gerekli puanlar yatırılmadı banka tarafından. Benden istedikleri o kampanyaya dahil olmayan kategorilerden alışveriş yapmadığımı gösterir herhangi bir belge, sizse satıcıdan fatura isteyin diyorsunuz, geçmişe yönelik nası fatura kesecek.

Hem satıcılar burada kullandıkları 2. el eşyalarını satıyorlar ve bunu satarken de fatura kesmiyorlar, adam 2. ele düşmüş gözlüğünü satarken mesela fatura mı kesecek veya oldu ya satıcı fatura kesti ben o faturayı puan için 2 ay saklamak zorunda mıyım, bankaya belirtin benim kampanya dışı kategoriden alışveriş yapmadığımı ya da bana bir belge verin.

Ahmet 569 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 14 Temmuz 2014

  Evet aradım az önce konu hakkında bilgileri bile yok, hiç şaşırmadım doğrusu

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Temmuz 2014

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında alınan bilgi, ilgili işlem hakkında bankanızın müşteri hizmetlerinin size yardımcı olacağı yönündedir. Konu hakkında çalışmakta olduğunuz Vakıfbank'ı arayarak bilgi almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ahmet 09 Temmuz 2014

  Evett yine kaç gündür ne bir cevap ne bir haber yok, yani yatıracağınız 25 tl puan,insanları bu şekilde sitenizden alışverişe yönlendiriyorsunuz ama sonrasında ne verilen sözler tutuluyor, ne düzgün bir iş takibi,ne yapılan hatayı telafi etmeye çalışma hiçbir şey yok,klasik gittigidiyor mantığı, etli sütlüye sakın karışma, al komisyonu otur bir güzel ye,tebrikler..

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Temmuz 2014

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ahmet 07 Temmuz 2014

  Bakınız,ben o dediğiniz tarihler arasında hergün kontrol ettim kartımı,puanlar yatmadı,yani yatmadığı içinde geri alınması mümkün değil,ben daha ayın 13ünde hemen bankayla iletişime geçtim yatmadı 12sinde yatması lazımdı diye. Dediler ki gittigidiyor bize sizin adınızı bildirmemiş, bunun nedeni de şudur,demekki siz kampanyaya dahil olmayan kategorilerden alışveriş yapmışsınız,onlarda sizin isminizi bildirmemişler,bize kampanya dahilinde kategorilerden alışveriş yaptığınızı ispat eden bir belge getirin puanlarınızı yatıralım dediler,sizin destek hattınızla da birçok kez iletişime geçtim,kimse yardımcı olmadı,çok mu zor bu sorunu halletmek merak ediyorum doğrusu ? gönderin bana bir yazılı belge fakslayayım bankaya,veya siz yapın şu işi benım adıma,adamlar olmadı alışverişinize dair faturayı gösterin diyorlar,yahu ben faturayı saklamak zorunda mıyım ? o günkü aldığım gözlüğün faturası var tamam da 16 tl lik saç bakım ürününün faturası yok,onu da neden aldım biliyor musunuz,normalde 10 liralık birşeydi o, sırf şu kampnaydan faydalanayım da puan kazanyım diye fazladan aldım anlatabiliyor muyum ? sizden haber ve yardımlarınızı bekliyorum,kolay gelsin.

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Temmuz 2014

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön