GittiGidiyor Parayı İade Etmiyor!

Serkan K. |

Araba tavan bagajı satın aldım. Ödemesini kredi kartıyla yaptım. Takip numarasıyla baktığımda Sürat Kargo'da olduğu yazıyordu. Sürat Kargo'yu aradığımda böyle bir ürün olmadığını söylediler. Satıcının numarasını buldum bana ürünün kaybolduğunu onun yerine iade formu doldurduğunu 3 gün içinde hesabıma yatacağını belirtti. 2.8.2016 iade için kayıt oluşturmasına rağmen ayın 15.08.2016 tarihine kadar iade parası gelmedi. Kendisini arıyorum telefonları açmıyor, maillere cevap vermiyor.

Kullanıcı adı: yıl***27
İsim soyisim: m**h**.

Etiketler :

Ücret İade Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  19 Ağustos
  11:26

  Hem suçlu hem güçlü olmanın manası yok ilgilenmiyorsunuz kayıt oluşturdum demekle olmuyor bu işler kardeşim ayın 2 sinden beri iade yapılmaz mı bu kadar zor birşeymi parayı iade etmek ben ürünü alırken cart diye parayı kesmesini biliyorsunuz ortada ne ürün var ne iade var çıkmış haklıymıs gibi cevap yazıyorsunuz

 • 18 Ağustos
  11:08

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 01444125 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.