GittiGidiyor Paramı Vermiyor!

Ömer Ahmet A. |

Açık arttırma sonucu sattığım Satış Kodu: sc4060401 olan ürünüme alıcı açık arttırma bittikten birkaç gün sonra ödeme yaptı ve ürünü teslim alıp onay vermesi de yaklaşık 5 gün sürdü her neyse ürünüme onay verdi. Sonunda 13:28:23 25/02/2015 tarihinde ve saatinde onay işlemi tamamlandı ancak GittiGidiyor tarafından hesabınız askıya alınmıştır uyarısıyla karşılaştım. Onay verdikten sonra durumu sordum ve sürekli anlamsız cevaplar verdiler. Mesaj atıyorum 7/24 çalıştığını söyledikleri müşteri hizmetleri ancak sonraki güne cevap atıyorlar tabi o da hafta sonuna denk gelmediyse.
26'sı aktarılması gereken param 27'si oldu yine yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  18:18

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ömer Ahmet A.
  20 Mayıs
  13:42

  Müşteri hüzmetleri tam anlamıyla rezalaet hiçbir çözüm bulamayıp sürekli olarak zaten ortadakı durum hakkında yorum yapıp yardımcı olabileceğim başka bir şey varmıdan öteye gitmeyen saçmalıklar dizesi.

 • Ömer Ahmet A.
  08 Mart
  15:58

  Evet tam 10 gün boyunca oyalandım ve gereksiz müşteri hizmetlerinizin verdiği abuk sabuk cvplar ve sorularla sabırla uğraştıktan sonra çok ilgilisiniz tam bir rezalet.

 • 08 Mart
  15:21

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede ilgili ürün bedelinin 04/03/2015 tarihinde hesabınıza aktarıldığı görülmektedir. Hesabınızı kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımıızla,

  GittiGidiyor.