11 Mart 2014

GittiGidiyor Paramı Israrla İade Etmiyor

1 aydır param iade olmuyor. Sürekli mesaj atıyorum aynı cevabı veriyorlar iade oldu diye ama olmadı. Yardım istiyorum.

Cansel 64 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, Tüm iade işlemleri çalışmakta olduğumuz Yapı ve Kredi Bankası tarafından yapılmaktadır. Şikayetiniz doğrultusunda Yapı ve Kredi Bankası ile irtibata geçilmiş ve bankadan iadenizin 10.03.2014 tarihinde gerçekleştiği yönünde bilgi alınmıştır. Bu aşamada bize sanal pos hizmeti sağlayan Yapı ve Kredi Bankası ile sizin ödeme yaparken kartını kullandığınız bankanın takas birimleri arasında iade işlemi gerçekleşecektir. 19.03.2014 tarihine kadar iadenizin kartınıza yansımaması durumunda, bankanızın takas birimiyle görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Cansel13 Mart 2014

    bankayla görüştüm havuzlarında bile yok hiç görünmüyor iade beni oyalıyorsunuz yardımcı olmuyorsunuz banka sizin üstünüze atıyor siz bankanın nerde benim param ya ...

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili ödemenin iadesi sırasında teknik bir sorun yaşadığı görülmektedir. Banka ile yapılan iletişim sonucunda ürün bedeli, 10.03.2014 tarihinde kartınıza iade edilmiştir. Banka kartıyla ödeme yaptıysanız, iade işlemi ortalama 7 iş günü (19.03.2014 tarihine kadar) içerisinde gerçekleşecektir. İade işleminin 7 iş günü içerisinde karta yansıtılması, kartınızın ait olduğu bankadan kaynaklanmaktadır. Yapılan iadenin kartınıza geç yansıması halinde bankanızla irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön