GittiGidiyor Paramı Bana İade Etmiyor

Gökhan A. |

GittiGidiyor internet sitesinden ürün satın aldım ancak ürünü beğenmediğim için geri iade ettim, satıcısı parayı GittiGidiyor'a iade ettiklerini belirttiler. Ama site paramı iade etmedi, etmiyor da, öyle kötü bir sistemleri var ki, kim yaptıysa kullanıcılar veya müşteriler kendilerine ulaşamasın diye kılı kırk yararak kötü bir sistem oluşturmuşlar.

GittiGidiyor yönetimine, müşteri hizmetlerine, yardım merkezi, destek hattı bu saydıklarıma ulaşmanız imkansız, tam bir facia. Bir defa bu sitenin abuk subuk isimler adı altında kötü bir sistem oluşturmak yerine, insanların çok kolay ulaşabilecekleri ve sorunlarını bildirebilecekleri bir sistem kurulmalı. Ama durum bunun tam tersi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  15 Ocak
  17:31

  GİTTİGİDİYOR\'DAN ÜRÜN ALMAK MI? ASLA VE KATİYYEN YAKLAŞMAYIN, NEREDE BİR SPOTÇU VARSA BURADA TOPLANMIŞ, AYRICA GİTTİGİDİYOR\'UN İNTERNET SİTESİ TAM BİR FELAKET VE FACİA, ALDIĞINIZ ÜRÜNLE YADA SATICISI İLE İLGİLİ BİR PROBLEM YAŞADIĞINIZDA, SİTEYE VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ VEYA NASIL ADLANDIRIRSANIZ ADLANDIRIN ULAŞMAK İMKANSIZ, HER TIKLADIĞINIZ SAYFA SİZİ BAŞKA SAYFALARA YÖNLENDİRİYOR VE BU BÖYLE UZAYIP GİDİYOR AMA BİR TÜRLÜ SİTENİN YÖNETİMİ YADA MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞAMIYORSUNUZ, İNSANLARA SAMANLIKTA İĞNE ARATTIRIYORLAR, TABİRİ CAİZSE, % 1000 ALIŞVERİŞ YAPMAYIN HATTA ÜYELİKLERİNİZİ DE BİR ZARAR YADA MAĞDURİYET YAŞAMADAN SİLİN DİYORUM BENİ DİNLERSENİZ...

 • 14 Ocak
  14:30

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor