GittiGidiyor Paramı Aylardır İade Etmedi!

Selim S. |

GittiGidiyor'dan 50 kg dambıl set aldım. Fakat stokta olmadığı için ürün kargolanmayacak, paranız kartınıza iade edildi diye mesaj yolladılar. Fakat ürün bedeli hala kartımdan kesilmekte ve GittiGidiyor'dan kimseyi bulamıyorum. Satıcı da bizimle alakası yok, GittiGidiyor'la halletmeniz gerekiyor dedi. Bankamı da aradım. GittiGidiyor bize haber vermesi lazım dediler, ondan sonra ücreti kartınıza iade ederiz dediler.

Kaç aydır GittiGidiyor'a ulaşmaya çalışıyorum fakat ulaşamadım. Müşteri hizmetleri yazmışlar arıyorum kimse çıkmıyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim S.
  23 Aralık
  17:48

  malesef bankam ile yaptığım görüşmede herhangi bir iade gözükmüyor.sorunun gittigidiyordan kaynaklandığında ısrar ediyorlar ve benım maduriyetim devam ediyor.Hukuki yoldan nasıl hakkımı aramam gerekiyor. saygılamla...

 • 17 Aralık
  11:14

  Değerli kullanıcımız,

  Konuyla ilgili olarak Destek Hattı'na iletmiş olduğunuz 1073078 numaralı mesaınız yanıtlanmıştır; ancak ilgili cevabı okumadığınızı görmekteyiz. Bana Özel sayfanız üzerinden ilgili mesaja ulaşabilirsiniz.

  91325148 numaralı ürün bedeli 24.09.2013 tarihinde kartınıza iade edilmiştir. Destek Hattı tarafından bankaya ileterek kontrol edebileceğiniz referans numarası tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.