GittiGidiyor Para Transferini Askıya Aldı.

Ergun A. |

İkinci el ev eşyalarını bir arkadaş satın aldı ve ürünleri teslim aldı. Akşam da listeme açtım ve bedel kadar girdik. Listelemeyi satın aldı ve onayladı da. Ertesi gün öğlen mesaj geliyor ve diyorlar ki çok erkenden alınmış işlem hızlı oldu bilgi verin.

Yaaw ben daha ne bilgi gireceğim. Sizin sistemizdeki hatadan dolayı resim farklı gözüküyor ben napıyım 3 kez değiştirdim. 2:30 saat oldu mesaja cevap vereli, ses yok ortada. Mağdur kim ben. Eğer sorunlarına cevap vermezseymiş iade olurmuş para. Yaw adam ürünleri aldı, kullanmaya başladı, kartından çekti. Onayladı. Daha ne yapılacak ya. Birde kabul namazı kılacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  10:27

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtildiği üzere. kullanıcıların kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmaları yasaktır. Bu nedenle, 35osmanli adlı kullanıcıyla gerçekleştirdiğiniz 120463823 numaralı işlem iptal edilmiş ve ürün bedeli ödeme yapılan karta iade edilmiştir.

  GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi 5. Hak ve Yükümlülükler 5.1.Kullanıcı'nın Hak ve Yükümlülükleri maddesinin i) alt bendi: Kullanıcılar Site üzerinde yer alan kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmayacaklarını ve Site'nin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmayacaklarını. aksi halde GittiGidiyor'un uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul. beyan ve taahhüt eder.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Ergun A.
  09 Temmuz
  11:01

  Tşkler, lakin para bugun hesabına aktarılcak denilmiş, sonra bugun bakıyorum para iade edilmiş alıcıya diye not düşülmüştür.
  Bu resmen dalga geçmektedir. Alan adam beyaz eşyalarını kullanmaya bile başladı.

 • 08 Temmuz
  13:37

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.