GittiGidiyor Para İadesi Hala Yapılmadı...

Perihan D. |

17/08/2015 tarihinde oje kurutucu siparişi verdim. Ürün birkaç gün sonra geldi, ürünü eve götürüp baktığımda birinin çalışmadığını gördüm ve 1-2 gün içinde iade ettim ve kargoya verdim. Ürünün satışını onaylamıştım ancak bozuk çıkınca satıcıya iade etmek istediğimi yazdım, satıcı onayladı, ancak kargoya verdiğim ve kargo satıcının eline geçtiği halde ve GittiGidiyor ürünün iadesini gerçekleştirdiğimi bildiği halde haftalardır para iadesi yapılmıyor.

Telefon numarası yok, mesaj atıyorum kısa bir süre bekleyin döneceğiz diyorlar ama sorunu çözdükleri yok. Fazla bir para değil ama bu yaptıkları çok sorumsuzca. Buradan GittiGidiyor'a soruyorum: Siz satıcılarla bir olup müşterileri özellikle mağdur edip para iadesi yapmıyor musunuz?

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  14:55

  Değerli kullanıcımız,

  Yapılan incelemede, 00615448 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Perihan D.
  09 Eylül
  14:43

  4 Eylül 2015de gittigidiyo hakkında yaptığım şikayete firma ya da her neyseler cevap vermemiş. Bu da gittigidiyorun haksız kazanç sağladığını gösteriyor. İstediğim sadece para iadesi, çok zor bir şey olmasa gerek. Ama cevap vermemeleri biz para iadesi yapmiycaz, istediğiniz kadar mağdur olun demektir. buradan herkese sesleniyorum sakın gittigidiyordan alışveriş yapmayın, paranızla rezil oluyorsunuz. Şikayetvarın tekrar iletişime geçip haftalardın gittigidiyorun özellikle çözmediği bu konuyu çözmesini istiyorum.