GittiGidiyor Onca Reklama Rağmen Sorunlara Çözüm Bulamamak!

Sarpay T. |

GittiGidiyor üzerinden bir firmadan ürün aldım, ürün elime ulaştı kontrolünü yaptım ürün kusurlu çıktı. GittiGidiyor üzerinden iade süreci başlattım ve ertesi gün ürünü (Aras, Yurtiçi, Sürat) İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kargo için herhangi bir ücret ödemeyin bildirimi ile yolladım. Ürün satıcıya ulaştı fakat satıcı kargo ücreti yüksek geldi, neden benim anlaşmalı olduğum kargo şirketi ile yollamadın diye ürünü teslim almadı. GittiGidiyor iade merkezine defalarca mail attım sürekli satıcı ile irtibat kurun deyip olayı geçiştirmeye çalışıyorlar.Ürün kargolandıktan sonra 3 gün içinde satıcı onay vermezse son 24 saatlik uyarı yapılır sonra ücret hesabınıza aktarılır demelerine rağmen para yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  10:16

  Değerli kullanıcımız,

  İşleminizin 22.09.2014 tarihinde iptal edildiği ve ürün bedelinin kartınıza iade edildiği görülmektedir. Yapılan iadeler, kredi kartlarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Sarpay T.
  22 Eylül
  10:58

  Şikayette de belirtiğim gibi kamuoyunu rahatlatmak iyi görünmek adına şikayete verilen bir cevaptan öte gidemedi GİTTİGİDİYOR'un vermiş olduğu cevap.Hala 24 saat geçmedi.

 • Sarpay T.
  17 Eylül
  22:16

  kaç kere iade merkezine mesaj yazmama rağmen aynı geçiştirici cevapları verdiler.

 • 17 Eylül
  17:19

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Satıcıya gerekli uyarı yapılmış ve en kısa süre içerisinde ürünü teslim alması talep edilmiştir. 24 saat içerisinde herhangi bir gelişme olmaz ise, İade Merkezi üzerinden bilgi vermenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, işlem iptal edilecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecektir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.