GittiGidiyor Olumsuz Puan Verdim Diye Sürekli Rahatsız Ediyor.

Gökhan E. |

GittiGidiyor aracılığı ile aldığım ürünün ilanda belirtilen özellikleri eksik olduğu gerekçesi ile olumsuz puan vermiştim. Sonrasında satıcı tarafından sürekli telefon ve e-posta tacizine uğradım ve puanımı değiştirmem konusunda baskı yapıldı. GittiGidiyor yetkililerine durumu bildirdim ancak satıcıya herhangi bir uyarıda bulunmadıkları gibi tacizkar mesajlarına izin verdiler. İlandaki ürün özellikleri değişmedi. Parasını aktardığım bir ürün konusunda niye hala rahatsız edildiğimi anlayamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Web İçerik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  10:11

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarı yapılmış ve satıcı hakkındaki şikayetiniz not edilmiştir. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Gökhan E.
  22 Eylül
  13:05

  Son 5 gündür satıcı tarafından aranmadım. Mesaj engelleme servisini devreye aldım. Satıcıya bir yaptırım uygulanmadı.

 • Gökhan E.
  18 Eylül
  12:39

  Ürün numarası 124756198 dir. Diğer bilgiler gittigidiyor yardım/destek kısmına bildirilmiştir. Mesajın silinmesini isteyen bilgiler kontrolünüzden geçtikten sonra mesaj merkeziniz tarafından bana iletilmektedir. 16 Eylül'de de 2 kez telefonla taciz edildim.

 • 17 Eylül
  17:12

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için sorun yaşadığınız kullanıcı adını, GittiGidiyor'a tanımlı e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.