GittiGidiyor Ne Satıcıya Ulaşabiliyorum Ne de Müşteri Hizmetlerine!

Berkay Y. |

15 Mayıs tarihinde gittigidiyor.com'dan cep telefonu siparişi verdim. İlanda mavi ve beyaz seçeneklerinin gözükmesine rağmen satıcı elinde sadece mavi ürünün olduğunu belirtti ve bende bunun üzerine siparişi iptal etmek istediğimi söyledim ama o mesajdan sonra satıcıya hiçbir şekilde ulaşamadım.

Bugün üçüncü gün, üç gündür ürünün iptali ile ilgili attığım mesajlara hiçbir şekilde cevap alamadım. Gittigidiyor'un destek hattına mail attım, aradım ama onlardan da herhangi bir cevap alamadım. Bunları da geçtim üründe "Aynı Gün Kargo" diye yazılmasına rağmen kargoya da verilmedi.

Yani kısacası 740 liram boşuna gittigidiyor.com'un hesabında bekliyor. En kısa zamanda tüketici haklarına da başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:21

  Değerli kullanıcımız,

  84845388 numaralı ürün bedeli tarafınıza iade edilmiştir. Bana Özel sayfanızdan tek taraflı puan ve yorum hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 17 Mayıs
  17:18

  Değerli kullanıcımız,

  Talebiniz üzerine para transferi durdurulmuştur; satıcıya haberiniz dışında ürün bedeli transferi yapılmayacaktır. Sıfır Risk Sistemi' ne göre : 20/05/2013 16:43:35 tarihine kadar, ürünü iade edebilir veya sorun çözülürse ürüne onay verebilirisiniz. Bu aşamada satıcı ve Destek Hattı ile irtibatta kalmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Berkay Y.
  17 Mayıs
  16:11

  Sorunum kesinlikle çözülmedi.Satıcı rastgele bir kargo bilgisi girdi sadece , kargo şirketinin arayıp soruyorum satıcının verdiği gönderi koduyla veya benim adıma yola çıkan herhangi bir gönderi olmadığı söyleniyor.Tam anlamıyla bir fiyasko,aldığıma alacağıma pişman oldum.İptal etmek istiyorum ama alakadar kimse olmadığı için iptalde edemiyorum.

 • 17 Mayıs
  14:20

  Değerli kullanıcımız,

  Destek Hattı'na iletmiş olduğunuz 877210 numaralı mesaj en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır. Yoğunluk nedeniyle geciken geri dönüşümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.