03 Şubat 2014

GittiGidiyor Ne Kitap Geliyor Ne de Bilgi Veriliyor

Gittigidiyor adlı siteden t** adlı satıcının pazarladığı, Teorem YDS Perfect Grammer adlı kitabı talep ettim. Komiktir ki aynı gün kargo ibaresine aldanıp, aynı ürüne 3 gün kargo sipariş biçip, daha az fiyat sunan üründen vazgeçip,bu kitabı satın aldım ve üstüne mesaj atıp kargonun aciliyeti konusunda hassasiyetimi belirttim. Bana hediye kitap göndermişler hemen ertesi gün, ben de şu an tereddüt duyduğumu hediye kitap göndermenin talep ettiğim ürünle ilgili bir sorun olacağının sinyali olduğunu söyledim.

Teslim edeceğiz dediler. Şu an ne bir kitap ne 20 mesajıma cevap var. Aldığım ürün ders kitabı zaman hassasiyetini takdir edersiniz, lütfen ama lütfen acilen yardımcı olun.

Gizem 80 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Ürün satıcısının ürünü bugün, ücretsiz kargo ile tarafınıza ileteceği bilgisini size vermiş olduğu görülmektedir. Satıcı 04/02/2014 12:19:56 tarihine kadar ürünü kargolamazsa, ürün otomatik olarak iptal edilecek ve ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir. Ürün kargolanmış da olsa, iade edilmiş de olsa, alışveriş tecrübeniz hakkında satıcıya puan ve yorum verme hakkı tarafınıza tanımlanacaktır; böylece alışveriş tecrübenizi diğer kullanıcılara da iletebileceksiniz. Ayrıca satıcıya konuyla ilgili gerekli uyarılar yapılmış ve kullanıcı siciline not eklenmiştir. Yaşadığınız olumsuz tecrübe için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön