18 Mart 2016

GittiGidiyor Müşteri Memnuniyeti Yok!

16.03.2016 tarihinde vermiş olduğum siparişte ilan detaylarında yazılan ve hediye olarak gönderileceği söylenen HDMI kablo, satıcı ile yaptığım yazışmada gönderilmeyeceği söylenerek ilan güncellenmiş ve kablo silinmiştir. Ayrıca satıcı hiçbir uyarıda bulunmadan tek taraflı olarak siparişimi iptal etmiştir. Sonrasında GittiGidiyor firmasının müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede, bu durumun normal olduğu ve yorum yapma haricinde başka bir seçeneğimin olmadığı söylenmiştir.

Kısacası GittiGidiyor müşteri memnuniyeti haricinde satıcı memnuniyetine önem veren bir firma olduğu bariz ve net bir şekilde anlaşılmıştır. Daha öncesinden alışveriş yaptığım böyle bir siteye artık girmek dahi istemiyorum. Siz müşterilerinizden önem vermemeye devam edin ama müşteri olmadan siz de olmazsınız.

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Mart 2016

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön