GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Sorunlara Cevap Bulamıyor!

Evren F. |

Alışveriş sitelerinin satılan ürünlerle ilgili müşteri hizmetleri departmanları var. Bunlara belirli telefonlarla ulaşabiliyorsunuz. Fakat GittiGidiyor sitesinin telefonlarını site içinden hiçbir yerde bulamıyorsunuz. Google'da yapılan aramalarda bulunan telefonları aradığınızda ise sizi tekrar siteye yönlendirip çeşitli sekmeler arasında döndürüp duruyorlar ve karşınıza kesinlikle canlı bir müşteri hizmetleri yetkilisi çıkmıyor.

Bu da firmanın karşılaşacağı sorunları önceden bildiği için uyguladığı, aslında hiçbir şey üretmeden para kazanan bu firmanın bir de müşteriye değer vermediği için ve fazladan maaş vermemek için, müşteri hizmetleri yetkilisi çalıştırmadığı, atılan mesajlara geri dönmediği, bizim gibi zor para kazanan ve bu parayı harcarken çok dikkatli olan insanların parasını almakta. Hiçbir sorun görmediğini ve bunun sonucunda gerekli yerlere şikayet edeceğimi bildiririm...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  12:49

  Değerli kullanıcımız,

  Herhangi bir sorun yaşamanız halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

  Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.