21 Ağustos 2014

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri!

00075931 no'lu talebim ile alakalı önce G****, sonra H*****, daha sonra M****** ve son olarak B******* olmak üzere 4 ayrı kişi talebime dönüş yaptı hepsi en kısa zamanda bilgi vereceğiz dediler ne ben alışveriş yaptığım yere ulaşabiliyorum ne de onlar. Ama müşteri ha bire satış yapmaya devam ediyor. 4 kişi bir şikayetimi çözemedi.

Muhammed 407 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli kullanıcımız, Sizin adınıza satıcıya telefon yoluyla ulaşılarak bilgi alınmıştır. Satıcı kargoyla ilgili bir sorun yaşadığını; ancak, gün içerisinde size ulaşarak yardımcı olacağını iletmiştir. Lütfen siz de kendisiyle irtibat halinde kalınız. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Muhammed27 Ağustos 2014

    Satıcı tarafıma herhangi bir dönüş yapmamıştır. konu bilgilerinize sunulur.

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Değerli kullanıcımız, Satıcıya konu hakkında size yardımcı olması yönünde gerekli uyarı mesajı gönderilmiştir. 27.08.2014 tarihine kadar satıcıdan herhangi bir olumlu geri dönüş alamazsanız tekrar bilgi vermenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, satıcı ile tekrar irtibata geçilecek ve herhangi bir bilgi alınamaması durumunda satıcının üyeliğine gerekli müdahaleler yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön