02 Nisan 2013

GittiGidiyor Mesaj ve Mail Almak İstemiyorum!

Gittigidiyor'un sürekli mesaj ve mail atmasından bıktım. Her gün olur olmadık anlarda kampanya mesajı almak istemiyorum. Beni mail ve mesaj listenizden çıkartın lütfen.Web sayfalarında e-mail adresleri yazmıyor. Web sayfasına mail adreslerini yazmalarını istiyorum.

Sadettin 1.201 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. GittiGidiyor'da kullanıcı destek hizmetleri, Destek Hattı üzerinden yürütülmektedir. GittiGidiyor Destek Hattı'na dilediğiniz zaman, www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. E-posta ve telefonla destek hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak dilerseniz, öneri, istek ve genel şikayetlerinizle ilgili olarak bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Sadettin 09 Nisan 2013

    gittigidiyor mail listesinden beni çıkarmış. teşekkür ediyorum. ancak Web sayfasına mail adreslerini hala yazmamışlar. mail adreslerini yazmaları prestijleri arttıracaktır diye düşünüyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, SMS ve e-posta gönderim listesinden talebiniz üzerine çıkartıldınız. GittiGidiyor kampanya duyurularını almak istemediğinizi belirttikten sonraki ilk 3-4 gün boyunca e-posta ve SMS almaya devam edebilirsiniz; ancak bu süre sonunda GittiGidiyor kampanya duyuruları size gönderilmeyecektir. SMS ve e-posta gönderim ayarlarını Bana Özel sayfanızda bulunan Bilgilerim/Ayarlarım sayfanız üzerinden güncelleyebilirsiniz. GittiGidiyor Destek Hattı'na dilediğiniz zaman, www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön