GittiGidiyor Malzemeleri Eksik Gönderiyor.

Züleyha A. |

10 gün önce di***@global-bilgi mail adresinden bir dolap satın aldım. Kurulum klavuzu yok. Kendimce kurmaya çalıştım sadece çekmecelere yetecek kadar vida gönderilmiş hiçbir yerde bulamadım dolap elimde kaldı bu dolabı çöpe mi atmalıyım. Evde kuru kalabalık yapıyor. Klavuz ve vida eksiği varsa neden sitede hala satış yapılıyor anlamadım. Site sürekli aktivasyon maili gönderiyor hala üye olamadım. Yetkililerin bilgisine.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  16:09

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Züleyha A.
  01 Temmuz
  14:01

  Hiçbir çözüm bulunamamış ve bana hiçbir açıklama yapılmamıştır. Arayan soran yok çözüm sunan hatta özür dileyen yok bu firma (gittigidiyor)sahipsiz mi? Ben mağazalardan bu vidaları bulamadım. en sonunda organize sanayiye gitmemiz gerekti. hem zaman hemde maddi kaybımız oldu. Kurulum klavuzuda yok ama çok uğraştım sonunda dolabı kurdum geri iade için muhatap bulamadım çöpede atmakta olmazdı.

  Şikayetvar site çalışanlarına sesimi duyurdukları için tşklr

 • Züleyha A.
  26 Haziran
  17:55

  Merhaba
  sitenize üye oldum ancak sürekli üyelik aktivasyonu için link gönderdiniz linki tıklıyorum hep hata veriyor. Bu yüzden alışverişi kendi mailim üzerinden yapamadım. Alışverişimi üye olmadan arkadaşımın maili üzerinden (Dilek.Tez@global-bilgi.com.tr) gerçekleştirdim. Siz üye olmadan yapılan alışverişleri sisteminizde kayıt yapıyor olmalısınız. Ben Züleyha Aktaş mailim zuleyha.aktas@globalbilgi.com.tr Ürün kodu 113385369 MAX BANYO DOLABI 3 ÇEKMECELİ KAPAKLI DOLAP BEYAZ Firmanın faturası üzerindeki numarayı aradım cevap vermedi. Sizin sitenizdeki sabit numaranızı aradım mail göndermem gerektiği sesli yanıt sisteminden bildirildi. Ben üyeniz olamadım ki size mail gönderebileyim. Üye olmadan sitenizden şikayet ve istekler bildirilemiyor. Bilginize iyi çalışmalar

 • 26 Haziran
  17:28

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili e-posta adresi üzerinden herhangi bir kullanıcı adına ulaşılamamıştır. İnceleme yapabilmemiz için alışveriş yaptığınız kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.